Materac Amerika Multipocket

Rozmiar:
Pokrowiec:
Twardość:
1 195,00 zł

Najniższa cena w Polsce

Czas wysyłki: 1-3dni


Materac Amerika Multipocket to materac wykonany ze sprężyn kieszonkowych typu Multipocket, obłożonych z jednej strony warstwą pianki termoelastycznej, z drugiej zaś pianką wysokoelastyczną. Zastosowanie węższych sprężyn sprzyja lepszej elastyczności punktowej,lepszemu podparciu, a zewnętrzne warstwy gwarantują przyjemne dopasowanie do sylwetki. Model Amerika Multipocket zainteresuje poszukiwaczy materaca o zróżnicowanej budowie.

Najważniejsze cechy materaca Amerika

daje dobre podparcie dla kręgosłupa

ze względu na zastosowanie pianki temormoelastycznej, materac jest bardzo komfortowy

sprężyny Multipocket działają punktowo nie przenosząc drgań w inne rejony materaca

jest dwustronny, co zwiększa jego trwałość

klient decyduje o wyborze stopnia twardości materaca-H2 lub H3

materac może występować w wersji jednopolowej lub siedmiopolowej

sami możemy wybrać jeden pokrowiec z kilkunastu dostępnych opcji

pokrowce na materac można prać

materac wyprodukowano z materiałów posiadających certyfikaty OEKO-TEX oraz PZH - gwarantują one bezpieczeństwo użytkowników, ze szczególnym wskazaniem na alergików i astmatyków.

Budowa materaca Amerika

Pianka termoelastyczna na wierzchu materaca jest niezwykle plastyczna, pod wpływem temperatury ciała idealnie dopasowuje się do kształtu kręgosłupa pozwalając na jego ergonomiczne ułożenie. Doskonałe podparcie jest podstawą wysokiego komfortu snu. Gęstość pianki termoelastycznej ok 80 kg / m3

Sprężyna Multipocket Sprężyny kieszeniowe przyczynia się do punktowego podparcia każdego centymetra ciała. Umieszczone są w osobnych kieszeniach gwarantując stabilność i niezawodność ich działania, a także poprawiają obieg powietrza w materacu.

Pianka wysokoelastyczna pianka Kaltschaum o zwiększonej sprężystości pod wpływem ciężaru dopasowuje się do kształtu ciała osoby śpiącej. Zapewnia optymalne podparcie dla kręgosłupa. Krótszy proces produkcji pianki pozytywnie wpływa na środowisko naturalne. Gęstość pianki wysokoelastycznej ok 40 kg / m3

Rozmiary materaca Amerika

Materac Amerika występuje w standardowych rozmiarach 80x200, 90x200, 100x200, 120x200, 140x200, 160x200, 180x200, 200x200.

Wykonujemy także materac Amerika w niestandardowych rozmiarach, np. 135x200, 80x160.

Uwagi

Materac należy użytkować na odpowiednim stelażu z naszej oferty. Konkurencyjne stelaże mogą być gorszej jakości i nie spełniać swojej roli, a nawet uszkodzić materac. W takim przypadku reklamacja nie zostanie uwzględniona.

Twardość materaca jest odczuciem wysoce subiektywnym. Rekomendujemy udanie się do naszych salonów i przetestowanie materaca oraz jego twardości, co pozwoli na wybranie materaca spełniającego Wasze wymagania. Takiej możliwości nie daje zakup przez internet, a zwrot materaca ze względu na jego duże gabaryty może być problemowy.

Nietypowe rozmiary materacy

Opis

Rodzaj materaca
Sprężynowy
Twardość materaca
H2 (średni)
H3 (twardy)
Wysokość
19cm
Strefy
Jednostrefowy
Sposób pakowania
Nasze materace nie są rolowane do transportu
Niestandardowy wymiar
Tak
Dodatkowe cechy
dwustronny
zdejmowany pokrowiec
Dla kogo
Dla nastolatków
Dla par
Do spania na
boku
brzuchu
Sprężyna 1000s

Sprężyna kieszeniowa zbudowana z wysokogatunkowego drutu, każda znajduje się w pojedynczej, oddzielnej kieszeni. Dzięki temu, materac zyskuje na elastyczności i zwiększa się punktowe podparcie użytkownika. W 1m2 materaca znajduje się ok. 482 sprężyny.

Siatka tapicerska

Siatka tapicerska spełnia rolę ochroną dla wewnętrznych warstw materaca, wpływa na jego wytrzymałość.

pianka termo

Pianka termoelastyczna jest niezwykle plastyczna, pod wpływem temperatury ciała idealnie dopasowuje się do kształtu kręgosłupa pozwalając na jego ergonomiczne ułożenie. Doskonałe podparcie jest podstawą wysokiego komfortu snu.

pianka wysokoelastyczna

Wysokoelastyczna pianka Kaltschaum o zwiększonej sprężystości pod wpływem ciężaru dopasowuje się do kształtu ciała osoby spoczywającej. Zapewnia optymalne podparcie dla kręgosłupa. Krótszy proces produkcji pianki pozytywnie wpływa na środowisko naturalne.

gęstość

Gęstość pianki termo w materacu Amerika to ok80kg/m3.

gęstość

Gęstość pianki wysokoelastycznej w materacu Amerika to ok40kg/m3.

H2,H3

Klient decyduje o stopniu twardości materaca. W materacu o twardości H2 zastosowano sprężynę rekomendowaną dla użytkowników o wadze do 80 kg. W materacu o twardości H3 zastosowana została sprężyna optymalna dla użytkowników o wadze powyżej 80 kg.

Zamek błyskawiczny

Zdejmowany pokrowiec z zamkiem błyskawicznym - z możliwością prania.

Wysokość materaca

Materac Amerika ma wysokość około 20cm.

Produkcja Polska

Wyprodukowano w Polsce.

Pokrowiec Flora

Flora

Pokrowiec Flora wykonany z materiału obiciowego (35% wiskoza tencel, 60% poliester, 5% elastan), niepikowanego. Zastosowanie zamka rozdzielczego umożliwia zdjęcie i wypranie pokrowca w temp. do 60oC. Bardzo dobrze odprowadza wilgoć, działa antybakteryjnie i regeneracyjnie, wspomaga ukrwienie. Posiada doskonałe właściwości regulacji temperatury oraz zapobiega rozwojowi bakterii i roztoczy.

Pokrowiec Szmaragd

Szmaragd

Pokrowiec Szmaragd wykonany z materiału obiciowego (30% wiskoza, 65% poliester, 5 % elastan), niepikowanego. Zastosowanie zamka rozdzielczego umożliwia zdjęcie i wypranie pokrowca w temp. do 60oC. Bardzo dobrze odprowadza wilgoć, działa antybakteryjnie i regeneracyjnie, wspomaga ukrwienie. Posiada doskonałe właściwości regulacji temperatury oraz zapobiega rozwojowi bakterii i roztoczy.

Szybka wysyłka

Błyskawicznie dostarczamy zamówione produkty.

Dostawa na terenie całego kraju

W sklepie internetowym mkfoamkolo.pl towary dostarczamy na terenie całego kraju.

Dostawa z fabryki

Materace, stelaże oraz łóżka produkujemy zgodnie z zamówieniem oraz wysyłamy bezpośrednio z fabryki.

Nie rolujemy materacy

Nigdy nie zwijamy materacy w rulon, dzięki temu unikamy uszkodzenia ich wewnętrznej struktury.

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Podobne produkty