Materac - Podwójna moc korzyści

Rozmiar:
199,00 zł

Najniższa cena w Polsce

Czas dostawy: 3-7dni


Dołącz do zbiórki producenta materacy i łóżek M&K foam Koło na rzecz mieszkańców Ukrainy!

Producent M&K foam od wielu lat bierze udział w różnych inicjatywach charytatywnych, dzieli się tym co oferuje w sprzedaży. W związku z rosnącymi potrzebami osób przyjeżdżających do Polski jak również osób przebywających w Ukrainie podjęto decyzję o wyprodukowaniu limitowanych materacy piankowych, z których dochód przeznaczony zostanie na wsparcie sąsiadów zza wschodniej granicy.

Wybierając limitowany materac piankowy bierzesz udział w akcji "Podwójna moc korzyści".

Szczegóły dotyczące materaca

Rodzaj: materac piankowy

Wysokość: 12cm

Pokrowiec: nie posiada zamka umożliwiającego zdjęcie pokrowca

Uwaga! Do produkcji materaca użyto pianek II kategorii amerykańskiego producenta. Kategoria ta wynika z przebarwień pianek podczas cyklu produkcji w początkowej fazie spieniania, co nie ma wpływu na jakość i komfort spania.

Informacji na temat akcji oraz produktu udziela Dział Marketingu producenta pod numerem tel. 63 26 24 300.

Dochód ze sprzedaży cegiełek zostanie przeznaczony na wsparcie Ukrainy w ramach projektu „Żywność” prowadzonego wspólnie przez Fundację ESPA oraz Społeczność Chrześcijańską Północ w Warszawie.

Kilka istotnych informacji od SCh Północ:

Jak pomagamy na terenie Ukrainy?

- Dostarczyliśmy 25 ton najpotrzebniejszych rzeczy do Mukaczewa oraz do Czerwonohradu, skąd zostały rozdysponowane w głąb Ukrainy. W ramach pomocy rzeczowej udało nam się zgromadzić najpotrzebniejsze rzeczy takie jak materace (400 sztuk), koce, poduszki, śpiwory, kurtki, buty, bielizna, apteczki, opatrunki, opaski uciskowe, wojskowe rękawice taktyczne (50 par). Wysyłaliśmy także żywność – m.in. 37 392 puszki konserw, 28 800 paczek makaronu spaghetti (opakowania po 500 g), 23 616 porcji kaszy gryczanej (opakowania po 100 g), 3456 porcje ryżu (opakowania po 100 g) czy 45 000 batonów energetycznych (bardzo potrzebnych na terytoriach, gdzie prowadzone są walki). W sumie to ponad 27 311 kg jedzenia. Przekazaliśmy również kilkanaście wózków inwalidzkich na potrzeby ukraińskich szpitali.

- Kupiliśmy i przekazaliśmy busa do przewozu sierot z Mariupola. Samochód pojechał na Ukrainę wypełniony odzieżą, lekami i jedzeniem.

- Przekazaliśmy 106 tysięcy dolarów osobom i organizacjom niosącym pomoc znajdującym się we Lwowie, w Melitopolu, Żytomierzu i Chmielnickim.

- Z terenów w Ukrainie ewakuowaliśmy ponad 100 osób (w tym m.in. grupę głuchoniemych Ukraińców), przejeżdżając łącznie prawie 28 tysięcy kilometrów.

Jak pomagamy na terenie Polski?

- Prowadzimy bezpieczne domy, w których zakwaterowaliśmy 385 osób (część na krótki czas określony, część na dłużej). Pomagamy także odnaleźć się uchodźcom w nowej rzeczywistości. Wynajęliśmy w Warszawie mieszkania „Emergency”, w których przewożeni przez nas ludzie znajdują chwilę wytchnienia, otrzymują potrzebną pomoc psychologiczną i mogą podjąć decyzję o pozostaniu na terenie Polski lub udaniu się w dalszą drogę. Zapewniamy im podmiotowość́, pozory normalności i podstawowe warunki do funkcjonowania po często kilkudniowej, skrajnie wycieńczającej podroży.

- Pomagamy w zorganizowaniu uchodźcom bezpiecznego schronienia w Polsce lub w Europie – dzięki międzynarodowym kontaktom zorganizowaliśmy już m.in. pobyty ukraińskim rodzinom w Niemczech, Holandii czy krajach północnej Europy (łącznie 80 osób).

Podobne produkty