Kołdry

Nasz sklep internetowy oferuje komfortowe kołdry do spania. W naszej ofercie są zarówno luksusowe kołdry puchowe jak i nowoczesne syntetyczne kołdry antyalergiczne. Nasz sklep ma w asortymencie wyłącznie najlepsze pod względem jakości wyroby do spania. Oferujemy kołdry znanego i cenionego od lat polskiego producenta marki AMZ Szamotuły.

Aktywne filtry

Nasze kołdry są wygodne i zapewniają komfortowy sen, co z kolei sprzyja lepszej regeneracji organizmu. Człowiek wypoczęty i wyspany ma lepszy nastrój, lepiej pracuje i ma więcej energii do działania. Oferujemy luksusowe kołdry puchowe wykonane w 100% z naturalnych materiałów. Puchowa kołdra to wybór dla kogoś, kto poszukuje najwyższego poziomu komfortu i luksusu. Puchowe kołdry nie są może najtańsze, jednak z pewnością jest to wyrób, za który warto zapłacić.

W wypełnieniu kołder zastosowano najlepszy puch gęsi, który jest lekki, sprężysty, czysty i całkowicie bezzapachowy. Puch w wypełnieniu kołder gwarantuje doskonałą termoizolację, a pokrycie z bawełnianej tkaniny gwarantuje dobrą przepuszczalność powietrza. Nasz sklep oferuje też komfortowe antyalergiczne kołdry z wypełnieniem syntetycznym, które są świetną alternatywą w przypadku, jeśli ktoś ma uczulenie na pióra. Kołdry antyalergiczne nadają się do prania w wysokich temperaturach, nie ma więc warunków do rozwoju roztoczy, grzybów, pleśni czy bakterii.