Masz 14 dni na odstąpienie od umowy. Możesz to zrobić za pomocą poniższego formularza zwrotu online.

Kolejne 14 dni (od dnia złożenia oświadczenia o odstąpieniu od umowy) masz na dostarczenie do nas produktu. Zwróć produkt na adres: Expert Snu ul. Hanasiewicza 6A, Rzeszów 35-103.

Mamy 14 dni na zwrot pieniędzy od dnia odstąpienia przez Ciebie od umowy (w szczególnych przypadkach od czasu otrzymania przez Ciebie produktu). Dlatego im szybciej dokonasz zwrotu produktu, tym szybciej otrzymasz zwrot na konto.

Pokrywasz wszystkie bezpośrednie koszty zwrotu produktu (np. koszty opakowania, zabezpieczenia, nadania). Pamiętaj! Nie odbieramy przesyłek nadanych za pobraniem. W przypadku odstąpienia od umowy sprzedaży towaru, który ze względu na swój charakter nie może zostać odesłany tradycyjnym kurierem typu DPD czy InPost, konsument może ponieść koszty zwrotu towaru w wysokość szacowanej kwoty wynoszącej od 100 do nawet 600 zł (w zależności od gabarytów i kubatury produktu). Sytuacja dotyczy materacy, łóżek czy stelaży zmontowanych fabrycznie.

Pieniądze zwracamy w ten sam sposób, w jaki opłaciłeś/aś zamówienie lub przelewem na wskazany przez Ciebie rachunek bankowy.

Produkt powinien być odesłany w stanie niezmienionym. Pamiętaj, że ponosisz odpowiedzialność za zmniejszenie wartości produktu, będące wynikiem korzystania z niego w sposób wykraczający poza konieczny do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania produktu.

Wypełnij wszystkie pola oznaczone *

Adres mailowy, z którego zostało złożone zamówienie.
9 liter (numer w postaci samych liter przysłany w mailu z potwierdzeniem zamówienia).
Prosimy o podanie numeru konta bankowego, na który ma nastąpić zwrot środków.
Prosimy o podanie nazwy i ilości sztuk zwracanego produktu znajdującej się w potwierdzeniu zamówienia.
Prosimy o podanie powodu zwrotu, np. zły rozmiar, za twarda, za miękka, zamówiłam kilka sztuk, aby mieć wybór, pomylony produkt, produkt jest niekompletny/uszkodzony. Możesz zwrócić produkt bez podawania przyczyny, w tym celu prosimy o wpisanie tekstu “Zwrot bez podawania przyczyny”.
Możesz dołączyć zdjęcie zwracanego produktu.

Administratorem danych osobowych ujawnionych w związku ze złożeniem oświadczenia o odstąpieniu od umowy jest firma EXPERT Daniel Sołtys wpisana do Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej Rzeczypospolitej Polskiej prowadzonej przez ministra właściwego do spraw gospodarki, posiadającego: adres miejsca wykonywania działalności: Niebylec 110, 38-114 Niebylec i adres do doręczeń: ul. Hanasiewicza 6a, 35-103 Rzeszów, NIP: 8191575269, REGON: 180382393 oraz adres poczty elektronicznej: [email protected]. Jednocześnie informujemy, że obowiązek informacyjny został zrealizowany w momencie składania zamówienia w sklepie internetowym mkfoamkolo.pl.