Filtruj według

Cena

Cena

+ -
  • 340,00 zł - 1 189,00 zł

Rozmiar

Rozmiar

+ -

Pokrowce

Każdy materac potrzebuje odpowiedniego pokrowca tak jak każde łóżko potrzebuje dobrego i odpowiednio dobranego materaca. Nasz sklep internetowy oferuje pokrowce na materace antyalergiczne, z dodatkiem srebrna, albo z naturalnych materiałów. Nasze pokrowce zostały zaprojektowane w ten sposób, aby zapewnić najwyższy poziom komfortu i higieniczności.

Aktywne filtry

Wiele osób nie wie, jak ważna jest prawidłowa higiena w sypialni. Dużą wagę przykłada się często do wyboru materaca lub łóżka, podczas gdy kwestię wyboru pokrowca na materac często traktuje się nieco z przymrużeniem oka. Pokrowiec jest dla materaca niezbędny. Przede wszystkim chroni materac przed przedostawaniem się kurzu i brudu, jest także barierą ochronną przed roztoczami.

Pokrowce oferowane przez nasz sklep internetowy to nowoczesne wyroby wyposażone w wygodny zamek, dzięki czemu ściąganie pokrowca z materaca jest szybkie i bezproblemowe. Pokrowiec materaca trzeba regularnie prać aby pozbyć się drobnoustrojów.

Ludzkie ciało wydziela w trakcie nocy dużo wilgoci, która może gromadzić się w materacu. Stosowanie pokrowca ochronnego i regularne pranie go pozwala zachować materac w czystości, co znacząco przekłada się na jego wyższą żywotność.