Filtruj według

Kategorie

Kategorie

+ -

Cena

Cena

+ -
  • 386,00 zł - 1 941,00 zł

Rozmiar

Rozmiar

+ -

Przekładki

W naszym sklepie internetowym znajdziesz wygodne przekładki do stosowania na materac, tapczan czy wersalkę. Przekładka to bardzo wygodne rozwiązanie jeśli chcesz poprawić swój komfort spania. Nasz sklep internetowy oferuje przekładki różnej twardości i wykonane z takich materiałów jak pianka wysokoelastyczna, pianka termoelastyczna czy lateks. Przekładki dostępne w naszym sklepie to wysokiej jakości nowoczesne materace nawierzchniowe, które mogą pomóc zmiękczyć podłoże do spania lub je wyregulować.

Aktywne filtry

Jaki materac nawierzchniowy wybrać?


Wiele zależy od twoich oczekiwań oraz od tego, na czym obecnie teraz śpisz. Cienki materac nawierzchniowy nazywany też przekładką idealnie wręcz sprawdzi się do zmiękczenia zbyt twardego materaca, albo jako dodatek do spania na kanapie. Taką przekładkę można też położyć na swoim dotychczasowym materacu, sienniku, tapczanie czy wersalce i w ten sposób poprawić komfort i wygodę snu. Od lat staramy się tłumaczyć naszym klientom, że zawsze powinno się spać na łóżku z materacem. Nie zawsze jednak mamy taką możliwość, a często okazuje się, że zakupiony przez nas materac jest zbyt twardy. Niekiedy też po prostu nie stać nas na kupno nowego materaca, albo wynajmujemy mieszkanie i nie ma sensu inwestować w drogi materac. W takim przypadku zdecydowanie lepiej może się sprawdzić przekładka na materac. W naszym sklepie znajdziesz różne przekładki na przykład z pianki termoelastycznej, pianki wysokoelastycznej, lateksu czy innych materiałów.

Jak wybrać topmaterac?

Jeśli twoje dotychczasowe miejsce do spania jest zbyt sztywne lub niewystarczająco sprężyste możesz spróbować nałożyć na materac czy wersalkę przekładkę z lateksu lub pianki wysokoelastycznej. Zarówno lateks jak i pianka są bardzo elastycznymi materiałami o dużej sprężystości, więc mogą się dobrze sprawdzić w tej sytuacji. W naszym sklepie są dostępne też przekładki z różnych ciekawych rodzajów pianki. Bardzo interesujący jest na przykład topmaterac wykonany z pianki termoelastycznej, która ma unikalną formułę i reaguje nie tylko na nacisk ludzkiego ciała, ale także na jego ciepło. Pianka powoli dopasowuje się do ciała tworząc charakterystyczny odlew w strukturze materaca nawierzchniowego. Materace nawierzchniowe wykonane z pianki termoelastycznej są bardzo wygodne i komfortowe. Taka struktura materaca sprawia, że nie uciska on kończyn, mięśni czy układu krwionośnego. Przekładka z pianki termo będzie zatem dobrym wyborem dla kogoś, kto rano cierpi z powodu ucisku mięśni, uczucia zdrętwiałych kończyn czy z wrażeniem ogólnej sztywności ciała. Przekładki nadają się jednak również do innych celów i wiele zależy od konkretnego rodzaju przekładki, wypełnienia, twardości czy wielkości. Cienkie materace nawierzchniowe dobrze nadają się też do zabrania w podróż, bo materac można łatwo zrolować i zmieści się w bagażniku samochodu. Przekładkę można zabrać jako materac pod namiot czy w delegację i używać jej na materacach hotelowych.