Materace

Szukasz dobrego i wygodnego materaca? W naszym sklepie internetowym znajdziesz bogaty wybór materacy do spania polskiej produkcji. Oferujemy nowoczesne materace lateksowe, termoelastyczne, piankowe, sprężynowe, hybrydowe i wiele innych. W sklepie internetowym znajdziesz zarówno wyroby dla dorosłych jak i mniejsze materace dla dzieci.

Aktywne filtry

Wygodne materace do spania


Materac to bez wątpienia najważniejszy element wyposażenia każdej sypialni. Dobry i wygodny materac jest ważniejszy nawet niż łóżko czy odpowiednio dobrana poduszka. W naszym sklepie internetowym znajdziesz duży i zróżnicowany wybór materacy polskiej produkcji, co gwarantuje wysoką jakość wykonania, dobre i bezpieczne materiały oraz dbałość o najdrobniejsze detale. Ponadto możemy zaoferować profesjonalną i fachową pomoc przy wyborze materaca, który będzie najlepiej dopasowany do indywidualnych potrzeb użytkownika. Każdy materac ma określone wymiary. Dla jednej osoby sprawdzi się materac 90x200 cm czy większy model 120x200 cm. Dla dwóch osób trzeba kupić materac 140x200 cm,160x200 cm lub nawet większy jeśli mamy taką możliwość.


Dobre materace zapewniające zdrowy sen


Nasz sklep internetowy oferuje dobre materace zapewniające zdrowy i komfortowy sen. W ofercie mamy materace lateksowe, w tym materace ekologiczne z lateksu naturalnego Talalay uznawane za jedne z najlepszych na świecie. Ponadto w naszej ofercie można znaleźć duży wybór materacy piankowych. Ogromny wybór pianek różnego rodzaju wręcz tylko czeka na przetestowanie. Bardzo popularne są zwłaszcza materace termoelastyczne zrobione z pianki pamięci, która reaguje na ciepło ludzkiego ciała i stopniowo dopasowuje się do niego tworząc pewnego rodzaju odlew ciała. Wiele osób ceni sobie z kolei materace sprężynowe kieszonkowe, gdzie każda sprężyna jest umieszczona w osobnej kieszeni i dzięki temu materac może dawać podparcie w zależności od części ciała. Oferujemy materace dla jednej osoby a także materace dla niego i dla niej. W naszym sklepie można kupić materac dla jednej osoby i dla pary chcącej spać razem na jednym materacu. Mamy też mniejsze materace dla dzieci, czy materace stworzone specjalnie z myślą o seniorach i osobach starszych. Mamy także specjalnie zaprojektowane materace dla aktywnych i sportowców. Ich unikalna konstrukcja umożliwia ciału odpoczynek i regenerację po wysiłku.

Jaka twardość materaca?


Wiele osób zastanawia się, jaka twardość materaca jest najlepsza. Trzeba już na wstępie powiedzieć, że nie ma na to pytanie jednej dobrej odpowiedzi, która w równym stopniu zadowoli wszystkich. Tak naprawdę każdy człowiek jest inny, ma inne nawyki związane ze snem i indywidualne potrzeby. Każdy też inaczej postrzega twardość materaca bo jest to sprawa bardzo subiektywna. Dobry materac nie powinien być ani zbyt twardy ani zbyt miękki. Większość materac ma czterostopniową skalę twardości,przy czym najpopularniejsze są materace H2 i H3 przeznaczone dla osób o średniej i większej masie ciała.