Filtruj według

Cena

Cena

+ -
  • 8,00 zł - 236,00 zł

Nogi

Każde łóżko potrzebuje nóżek. Nasz sklep oferuje duży i zróżnicowany wybór nóg do łóżek różnego typu. W ofercie mamy nogi do łóżek drewniane, plastikowe czy metalowe. Mamy nogi przystosowane do najpopularniejszych modeli łóżek. Nasz sklep ma w asortymencie nóżki do łóżek w różnym rozmiarze. Mamy w ofercie nogi wewnętrzne i zewnętrzne, nóżki do łóżek 12 cm, 8 cm, 15 cm, 20 cm oraz w innych nietypowych rozmiarach. Nóżki do łóżek są wytrzymałe i zrobione z solidnych materiałów.

Aktywne filtry

Nasz sklep oferuje nóżki do łóżek Multisystem czy nogi do materacy na stelażu. U nas każdy znajdzie coś dla siebie, bo oferujemy rozwiązania na każdą kieszeń. Kupując u nas masz jednak pewność, że produkty powstały z dobrych materiałów i ich jakość jest wysoka. Nóżki do łóżek Multisystem czy nogi do materacy na stelażu to bardzo wytrzymałe i odporne na uszkodzenia wyroby.

Nasze nogi do łóżek wytrzymują duże obciążenia i nadają się nawet pod bardzo masywne łóżka kontynentalne. Dobre nóżki do łóżka muszą wytrzymać spore obciążenie. Dotyczy to zwłaszcza masywnych i ciężkich łóżek Multisystem czy materacy na stelażu. Do tego dochodzi jeszcze waga osoby śpiące na łóżku a w przypadku pary będą to nawet dwie osoby. Dlatego dobre, wytrzymałe i stylowe nóżki do łóżka to obowiązkowe wyposażenie!