Filtruj według

Cena

Cena

+ -
  • 66,00 zł - 67,00 zł

Rozmiar

Rozmiar

+ -

Ochraniacze

Ochraniacz na materac to absolutnie obowiązkowe wyposażenie każdej sypialni, gdzie ceni się porządek, wygodę i czystość. Nie każdy wie, że dobry sen bierze się przede wszystkim z dobrych nawyków związanych ze spaniem i higieny w sypialni. Nasz sklep oferuje ochraniacze na materac, które chronią go przed wciąganiem kurzu i wilgoci, którą ludzkie ciało wydziela w trakcie snu.

Aktywne filtry

Ochraniacz na materac zwiększa żywotność materaca a także jest dodatkową ochroną na wypadek przypadkowego zalania czy zabrudzenia materaca. Nasz sklep oferuje nowoczesne ochraniacze na materac, które można prać w wysokich temperaturach w pralce co znacząco ułatwia utrzymanie wysokiego poziomu higieny w sypialni. Dobry ochraniacz na materac to taki, który z jednej strony chroni materac i jego wypełnienie, a z drugiej strony stanowi barierę ochronną w kontakcie z ludzkim ciałem i skórą.

Nasze ochraniacze na materac są bardzo komfortowe i przyjemne w dotyku, dzięki czemu nie zaburzają wieczornego relaksu przed snem. Oferujemy bogaty wybór ochraniaczy, które są wykonane z wysokiej jakości materiałów i zapewniają dobrą cyrkulację powietrza. Wybierz ochraniacz najlepiej dopasowany do swoich potrzeb i nie martw się, gdy w łóżku wylejesz na materac kawę, herbatę czy nawet wino!