Korpus KE

Rozmiar:
Wykończenie:
Tkanina:
3 149,00 zł

Pamiętaj o wyborze Tkaniny

Najniższa cena w Polsce

Czas wysyłki: 3-10dni


Korpus KE z kolekcji Multisystem z wbudowanym stelażem elektrycznym i sprężynkami TFK zatapicerowanymi wraz z regulowanym stelażem, dla jeszcze większej wygody użytkowania. Posiada płynną regulację w obrębie głowy i nóg. Występuje w wersji z pilotem połączonym z korpusem lub w wersji bezprzewodowej. Dostępna jest też aplikacja do sterowania ze smartfona. Korpus KE stanowić może samodzielne łóżko, a połączony z dowolnym zagłówkiem z kolekcji Multisystem stworzy unikatowy mebel, niesamowicie funkcjonalny i trwały. Podstawa na nogach pozwoli na uzyskanie łóżka w stylu kontynentalnym, nawet do niewielkich sypialni. Wymaga zastosowania materaca bez sprężyn. Występuje w szerokiej gamie tkanin i kolorów, aby idealnie pasowało do twojego wnętrza. Istnieje możliwość wykonania łóżka w nietypowym rozmiarze. Korpus przystosowany do przykręcenia zagłówka, tył korpusu może różnić się od przodu.

Korpus sprzedawany jest bez zagłówka, nóg oraz materaca (należy zakupić oddzielnie). By uzyskać pełną satysfakcję zalecamy odpowiedni materac dostępny w naszej ofercie. Tylna część korpusu tapicerowana materiałem obiciowym, może różnić się od frontowej części łóżka, gdyż jest przystosowana do przykręcenia zagłówka. UWAGA: jeśli chcesz zamówić sam korpus i nie będziesz w przyszłości kupował i dokręcał zagłówka, możemy dla Ciebie wykonać wersję bez otworów pod zagłówek, znajdują się one w każdym korpusie w części od głowy. Napisz komentarz w trakcie składania zamówienia lub skontaktuj się z BOK 531200102.

Wersje korpusów

KE - Korpus nie posiada pojemnika na pościel. Ma wbudowany stelaż elektryczny. Od szerokości 120 cm korpus składa się z dwóch części i wymaga dwóch osobnych materacy. Korpus z pilotem przewodowym.

KE PB - Korpus nie posiada pojemnika na pościel. Ma wbudowany stelaż elektryczny. Od szerokości 120 cm korpus składa się z dwóch części i wymaga dwóch osobnych materacy. Korpus z pilotem bezprzewodowym. Sterowanie stelażem za pomocą smartfona lub tabletu.

Pobór prądu przy napięciu zasilania DC 24V:

w stanie czuwania: do 0,5W

w czasie aktywnej pracy: max 120W

Pozostałe opcje

Nie ma możliwości wykonania korpusu na ślizgaczach.

Na nogach - Wybierając opcję na nogach należy dokupić odpowiednią ilość nóg spośród dostępnych do tego modelu korpusu.

Wymiary korpusu KE

Szerokość korpusu jest większa o około 1 cm od rozmiaru materaca.

Korpus KE można wykonać w nietypowych rozmiarach, w tym długości (od 190cm do 220cm) w odstępach co 10cm. Każda nietypowość wyceniana jest indywidualnie.

Podane wymiary rzeczywiste produktów mogą się różnić +/- 1 cm ze względu na różnorodność materiałów obiciowych oraz specyfikę produktów.

Głębokość osadzenia materaca

Głębokość osadzenia materaca wynosi 0 cm.

Materac leży na tapicerowanym stelażu na równi z bokiem korpusu.

Nogi do korpusu KE

Do korpusu KE o szerokości do 100 cm należy dokupić 4 szt. nóg Multisystem. Od szerokości 120 cm 8 szt nóg Multisystem lub 4 widoczne i 4 wewnętrzne niewidoczne.

Noga drewniana okrągła 8cm lub 12cm - Zobacz

Noga drewniana kwadratowa 8cm lub 12cm - Zobacz

Noga drewniana trapezowa 12cm - Zobacz

Noga plastikowa okrągła 8cm - Zobacz

Noga aluminiowa 8cm - Zobacz

Konserwacja

W celu zapewnienia poprawnego działania, wydłużenia trwałości oraz komfortu użytkowania stelaży elektrycznych, łóżek i korpusów z ramą metalową lub z pojemnikiem na pościel, w którym zastosowane są siłowniki gazowe, wszystkie elementy ruchome mechanizmów podnoszenia należy konserwować środkiem smarnym nie rzadziej niż raz na kwartał.

Opis

Niestandardowy wymiar
Tak
Pojemnik
nie
Dodatkowe cechy
bez zagłówka
łóżko modułowe
Stelaż w cenie
tak
Sposób montażu
zmontowany
Tkaniny

Opinie

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Podobne produkty