Korpus KN, KN-RM, KN-RMT

Rozmiar:
Wersja:
Pojemnik:
Stelaż:
Tkanina:
1 622,00 zł

Najniższa cena w Polsce

Czas wysyłki: 3-10dni


Łóżko tapicerowane z kolekcji Multisystem wykonane jest z solidnego i niezwykle trwałego korpusu o nietypowych, wąskich, półokrągłych bokach. Korpus przystosowany został do zamontowania jednego z zagłówków Multisystem. Dzięki szerokiej gamie tkanin i kolorów można stworzyć spersonalizowane łóżko, które codziennie będzie zachwycać użytkowników. Dostępne są trzy wersje KN, KN-RM oraz KN-RM. Korpusy bez nóg posiada ślizgacze, wybierając korpus na nogach należy dokupić dedykowane nogi. Istnieje możliwość wykonania łóżka w nietypowym rozmiarze. Korpus przystosowany do przykręcenia zagłówka, tył korpusu może różnić się od przodu.

Korpus sprzedawany jest bez zagłówka, nóg oraz materaca (należy zakupić oddzielnie). W przypadku wybrania wersji bez pojemnika KN należy dokupić również stelaż. By uzyskać pełną satysfakcję zalecamy odpowiedni materac dostępny w naszej ofercie. Tylna część korpusu tapicerowana materiałem obiciowym, może różnić się od frontowej części łóżka, gdyż jest przystosowana do przykręcenia zagłówka. UWAGA: jeśli chcesz zamówić sam korpus i nie będziesz w przyszłości kupował i dokręcał zagłówka, możemy dla Ciebie wykonać wersję bez otworów pod zagłówek, znajdują się one w każdym korpusie w części od głowy. Napisz komentarz w trakcie składania zamówienia lub skontaktuj się z BOK 531200102.

Wersje korpusów

KN - Korpus nie posiada pojemnika na pościel oraz stelaża. Istnieje możliwość dokupienia odpowiedniego stelaża na naszej stronie. Istnieje mozliwość demontażu listwy środkowej. Tylna przegroda korpusu KN jest niższa o ok 15 cm względem bocznej krawędzi korpusu.

KN-RM - Korpus posiada pojemnik na pościel oraz 28 listwowy stelaż Duoflex na ramie metalowej z brzozowymi listwami giętymi.

KN-RMT - Korpus posiada pojemnik na pościel oraz 42 listwowy stelaż Trioflex na ramie metalowej z bukowymi listwami giętymi.

Pozostałe opcje

Bez nóg - Korpus bez nóg wyposażony jest w ślizgacze, które zabezpieczają mebel przed uszkodzeniem.

Na nogach - Wybierając opcję na nogach należy dokupić odpowiednią ilość nóg spośród dostępnych do tego modelu korpusu.

Wymiary korpusu KN, KN-RM, KN-RMT

Szerokość korpusu jest większa o około 14 cm od rozmiaru materaca.

Korpusy KN, KN-RM, KN-RMT można wykonać w nietypowych rozmiarach, w tym długości (od 190cm do 220cm) w odstępach co 10cm. Każda nietypowość wyceniana jest indywidualnie.

Podane wymiary rzeczywiste produktów mogą się różnić +/- 1 cm ze względu na różnorodność materiałów obiciowych oraz specyfikę produktów.

Wymiary korpusu KN

Wymiary korpusu KN-RM

Wymiary korpusu KN-RMT

Głębokość osadzenia materaca

Głębokość osadzenia materaca wynosi g – h

g = 14 cm lub g = 21 cm, h = X cm

X - wysokość wybranego modelu stelaża

KN - Głębokość osadzenia materaca jest zależna od wysokości montażu listew bocznych oraz wysokości wybranego stelaża.

KN-RM - Głębokość osadzenia materaca wynosi 9,5 cm.

KN-RMT - Głębokość osadzenia materaca wynosi 7 cm.

Nogi do korpusu KN, KN-RM, KN-RMT

Wybierając wersję KN, KN-RM, KN-RMT na nogach należy dokupić dedykowany zestaw nóg lub 4 szt. nogi Multisystem, a od szerokości 120 cm dodatkowo 2 nogi wewnętrzne.

Noga drewniana okrągła 8cm lub 12cm - Zobacz

Noga drewniana kwadratowa 8cm lub 12cm - Zobacz

Noga drewniana trapezowa 12cm - Zobacz

Noga plastikowa okrągła 8cm - Zobacz

Noga aluminiowa 8cm - Zobacz

Zestaw nóg narożnikowych 8cm - Zobacz

Konserwacja

W celu zapewnienia poprawnego działania, wydłużenia trwałości oraz komfortu użytkowania stelaży elektrycznych, łóżek i korpusów z ramą metalową lub z pojemnikiem na pościel, w którym zastosowane są siłowniki gazowe, wszystkie elementy ruchome mechanizmów podnoszenia należy konserwować środkiem smarnym nie rzadziej niż raz na kwartał.

Opis

Niestandardowy wymiar
Tak
Pojemnik
nie
tak
Dodatkowe cechy
bez zagłówka
łóżko modułowe
Stelaż w cenie
nie
tak
Sposób montażu
do samodzielnego montażu
Tkaniny

Opinie

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Podobne produkty