Korpus KSA

Rozmiar:
Wersja:
Tkanina:
1 086,00 zł

Pamiętaj o wyborze Tkaniny

Najniższa cena w Polsce

Czas wysyłki: 3-10dni


Korpus tapicerowany KSA z kolekcji Multisystem wykonany z solidnych, trwałych materiałów. Delikatne, wąskie boki pozwalają na stworzenie subtelnego samodzielnego łóżka. W razie potrzeby można go połączyć z dowolny zagłówkiem Mulitisystem. Występuje w szerokiej gamie tkanin i kolorów, które pozwolą spersonalizować łóżko, aby idealnie pasowało do twojego wnętrza. Dostępny tylko w wersji bez pojemnika. Korpus standardowo wyposażony w ślizgacze, może zostać podwyższony o wybrane nogi. Istnieje możliwość wykonania łóżka w nietypowym rozmiarze. Korpus przystosowany do przykręcenia zagłówka, tył korpusu może różnić się od przodu.

Korpus sprzedawany jest bez zagłówka, nóg, stelaża oraz materaca (należy zakupić oddzielnie). By uzyskać pełną satysfakcję zalecamy odpowiedni materac dostępny w naszej ofercie. Tylna część korpusu tapicerowana materiałem obiciowym, może różnić się od frontowej części łóżka, gdyż jest przystosowana do przykręcenia zagłówka. UWAGA: jeśli chcesz zamówić sam korpus i nie będziesz w przyszłości kupował i dokręcał zagłówka, możemy dla Ciebie wykonać wersję bez otworów pod zagłówek, znajdują się one w każdym korpusie w części od głowy. Napisz komentarz w trakcie składania zamówienia lub skontaktuj się z BOK 531200102.

Wersje korpusów

KSA - Korpus nie posiada pojemnika na pościel oraz stelaża. Istnieje możliwość dokupienia odpowiedniego stelaża na naszej stronie. Istnieje możliwość demontażu listwy środkowej.

Pozostałe opcje

Bez nóg - Korpus bez nóg wyposażony jest w ślizgacze, które zabezpieczają mebel przed uszkodzeniem.

Na nogach - Wybierając opcję na nogach należy dokupić odpowiednią ilość nóg spośród dostępnych do tego modelu korpusu.

Wymiary korpusu KSA

Szerokość korpusu jest większa o około 9 cm od rozmiaru materaca.

Korpus KSA można wykonać w nietypowych rozmiarach, w tym długości (od 190cm do 220cm) w odstępach co 10cm. Każda nietypowość wyceniana jest indywidualnie.

Podane wymiary rzeczywiste produktów mogą się różnić +/- 1 cm ze względu na różnorodność materiałów obiciowych oraz specyfikę produktów.

Głębokość osadzenia materaca

Głębokość osadzenia materaca wynosi g – h

g = 14,5 cm lub g = 21,5 cm, h = X cm

X - wysokość wybranego modelu stelaża

KSA - Głębokość osadzenia materaca jest zależna od wysokości montażu listew bocznych oraz wysokości wybranego stelaża.

Nogi do korpusu KSA

Wybierając wersję KSA na nogach należy dokupić 4 szt. nogi Multisystem, a od szerokości 120 cm korpus wyposażony jest listwę środkową z dwiema regulowanymi plastikowymi nogami.

Noga drewniana okrągła 8cm lub 12cm - Zobacz

Noga drewniana kwadratowa 8cm lub 12cm - Zobacz

Noga drewniana trapezowa 12cm - Zobacz

Noga plastikowa okrągła 8cm - Zobacz

Noga aluminiowa 8cm - Zobacz

Konserwacja

W celu zapewnienia poprawnego działania, wydłużenia trwałości oraz komfortu użytkowania stelaży elektrycznych, łóżek i korpusów z ramą metalową lub z pojemnikiem na pościel, w którym zastosowane są siłowniki gazowe, wszystkie elementy ruchome mechanizmów podnoszenia należy konserwować środkiem smarnym nie rzadziej niż raz na kwartał.

Opis

Niestandardowy wymiar
Tak
Pojemnik
nie
Dodatkowe cechy
bez zagłówka
łóżko modułowe
Stelaż w cenie
nie
Sposób montażu
do samodzielnego montażu
Tkaniny

Opinie

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Podobne produkty