Korpus KW-RM, KW-RMT

Rozmiar:
Wersja:
Pojemnik:
Stelaż:
Tkanina:
2 284,00 zł

Pamiętaj o wyborze Tkaniny

Najniższa cena w Polsce

Czas wysyłki: 3-10dni


Wysoki korpus KW-RM, KW-RMT z kolekcji Multisystem o szerokich masywnych bokach, wykonany z solidnych i trwałych komponentów. Może stanowić samodzielną podstawę lub połączony z dowolnym zagłówkiem Multisystem, stylowe łóżko z dużym pojemnikiem na pościel. Dostępny na ślizgach lub dedykowanych nogach. Szeroka gama tkanin do wyboru. Dostępny w wersji z ze stelażem 28 listwowym lub 42 listwowym. Istnieje możliwość wykonania łóżka w nietypowym rozmiarze. Korpus przystosowany do przykręcenia zagłówka, tył korpusu może różnić się od przodu.

Korpus sprzedawany jest bez zagłówka, nóg oraz materaca (należy zakupić oddzielnie). By uzyskać pełną satysfakcję zalecamy odpowiedni materac dostępny w naszej ofercie. Tylna część korpusu tapicerowana materiałem obiciowym, może różnić się od frontowej części łóżka, gdyż jest przystosowana do przykręcenia zagłówka. UWAGA: jeśli chcesz zamówić sam korpus i nie będziesz w przyszłości kupował i dokręcał zagłówka, możemy dla Ciebie wykonać wersję bez otworów pod zagłówek, znajdują się one w każdym korpusie w części od głowy. Napisz komentarz w trakcie składania zamówienia lub skontaktuj się z BOK 531200102.

Wersje korpusów

KW-RM - Korpus posiada pojemnik na pościel oraz 28 listwowy stelaż Duoflex na ramie metalowej z brzozowymi listwami giętymi. Tylna przegroda korpusu KW-RM jest niższa o ok 15 cm względem bocznej krawędzi korpusu.

KW-RMT - Korpus posiada pojemnik na pościel oraz 42 listwowy stelaż Trioflex na ramie metalowej z bukowymi listwami giętymi.

Pozostałe opcje

Bez nóg - Korpus bez nóg wyposażony jest w ślizgacze, które zabezpieczają mebel przed uszkodzeniem.

Na nogach - Wybierając opcję na nogach należy dokupić odpowiednią ilość nóg spośród dostępnych do tego modelu korpusu.

Wymiary korpusu KW-RM, KW-RMT

Zewnętrzna szerokość korpusu jest większa o około 9 cm od rozmiaru materaca.

Korpusy KW-RM, KW-RMT można wykonać w nietypowych rozmiarach, w tym długości (od 190cm do 220cm) w odstępach co 10cm. Każda nietypowość wyceniana jest indywidualnie. W rozmiarach od 120 cm środkowa listwa wzmacniająca dzieląca pojemnik wzdłuż.

Podane wymiary rzeczywiste produktów mogą się różnić +/- 1 cm ze względu na różnorodność materiałów obiciowych oraz specyfikę produktów.

Wymiary korpusu KW-RM

Wymiary korpusu KW-RMT

Głębokość osadzenia materaca

KW-RM - Głębokość osadzenia materaca wynosi 10 cm.

KW-RMT - Głębokość osadzenia materaca wynosi 7,5 cm.

Nogi do korpusu KW-RM, KW-RMT

Wybierając wersję KN, KN-RM, KN-RMT na nogach należy dokupić dedykowany zestaw nóg lub 4 szt. nogi Multisystem, a od szerokości 120 cm dodatkowo 2 nogi wewnętrzne.

Noga drewniana okrągła 8cm lub 12cm - Zobacz

Noga drewniana kwadratowa 8cm lub 12cm - Zobacz

Noga drewniana trapezowa 12cm - Zobacz

Noga plastikowa okrągła 8cm - Zobacz

Noga aluminiowa 8cm - Zobacz

Zestaw nóg narożnikowych 8cm - Zobacz

Konserwacja

W celu zapewnienia poprawnego działania, wydłużenia trwałości oraz komfortu użytkowania stelaży elektrycznych, łóżek i korpusów z ramą metalową lub z pojemnikiem na pościel, w którym zastosowane są siłowniki gazowe, wszystkie elementy ruchome mechanizmów podnoszenia należy konserwować środkiem smarnym nie rzadziej niż raz na kwartał.

Opis

Niestandardowy wymiar
Tak
Pojemnik
tak
Dodatkowe cechy
bez zagłówka
łóżko modułowe
Stelaż w cenie
tak
Sposób montażu
do samodzielnego montażu
Tkaniny

Opinie

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Podobne produkty