Łóżko kontynentalne 87

Rozmiar:
Wersja materaca:
Wersja pillowtop:
Tkanina:
2 005,00 zł

Pamiętaj o wyborze Tkaniny

Najniższa cena w Polsce

Czas wysyłki: 3-10dni


Łóżko kontynentalne 87 wyróżnia się niezwykle prostym, poziomym zagłówkiem oraz obłymi, miękkimi bokami łóżka. W skład łóżka BOX 87 wchodzi korpus na ramie drewnianej, posiadający wkład ze sprężyn bonelowych, zagłówek oraz nogi. Istnieje możliwość zamówienia łóżka bez materaca lub z materacem Redina o dwóch twardościach H2 lub H3. Dopełnieniem materaca jest przekładka lateksowa lub termoelastyczna. Wszystkie elementy łóżka (z wyłączeniem nóg) są otapicerowane w wybranym kolorze oraz tkaninie. Korpus łóżka składa się z dwóch zmontowanych części, dlatego należy ocenić możliwość wniesienia do domu/mieszkania (klatki schodowe, drzwi zewnętrzne). Tył zagłówka nie jest tapicerowany, ale za dodatkową opłatą jest taka możliwość. Zagłówek stoi na podłodze, wysokość zagłówka jest mierzona od podłogi.

Wymiary łóżka kontynentalnego BOX 87

Podane wymiary rzeczywiste produktów mogą się różnić o +/- 1 cm z uwagi na różnorodność materiałów obiciowych oraz specyfikę produktów. Zmiany zastrzeżone.

Łóżko 87 wymiary

Wersje materacy do łóżka BOX 87

Łóżko kontynentalne 87 można zamówić bez materaca. Aby sprostać potrzebom naszych klientów umożliwiamy zamówienie łóżka również z tapicerowanym materacem w poniższych wersjach:

Redina H2 2K4 - Wkład: sprężyna kieszonkowa 1000s 1‐dno lub 7‐mio polowy H2, obustronnie przekładka tapicerska oraz 4cm pianki wysokoelastycznej Kaltschaum. Boki i zanóżek zaokrąglone pianką. Wysokość 22cm.

Redina H3 2K4 - Wkład: sprężyna kieszonkowa 1000s 1‐dno lub 7‐mio polowy H3, obustronnie przekładka tapicerska oraz 4cm pianki wysokoelastycznej Kaltschaum. Boki i zanóżek zaokrąglone pianką. Wysokość 22cm.

Wersje przekładki do łóżka BOX 87

Łóżko kontynentalne 87 można zamówić z przekładką o wysokości 4cm, 6cm lub 8cm. Istnieje możliwość wyboru rodzaju przekładki:

Lateks – wysoka gęstość lateksu zapewnia odpowiednie podparcie kręgosłupa oraz sprężystość. Lateks jest produktem o długiej żywotności oraz higieniczności. Lustro z obu stron pokrywa pikowana tkanina Tencel, delikatna, komfortowa dla skóry, doskonale absorbująca wilgoć. Posiada wygodny zamek rozdzielczy. W celu utrzymania higieny, zaleca się pranie w temperaturze do 40 st. C. Bok przekładki wraz z 10 cm zakładką występuje w tkaninie tapicerskiej do wyboru z pięciu grup materiałowych.

Pianka Visco 45kg/m3 – pod wpływem temperatury idealnie dopasowuje się do krzywizn ciała. Odpowiednio wspiera najważniejsze partie ciała m.in. barki i biodra. Lustro z obu stron pokrywa pikowana tkanina Tencel, delikatna, komfortowa dla skóry, doskonale absorbująca wilgoć. Posiada wygodny zamek rozdzielczy. W celu utrzymania higieny, zaleca się pranie w temperaturze do 40 st. C. Bok przekładki wraz z 10 cm zakładką występuje w tkaninie tapicerskiej do wyboru z pięciu grup materiałowych.

Nogi do łóżka BOX 87

Łóżko kontynentalne 87 posiada nogi narożnikowe w kolorze czarnym, brązowym lub szarym. W trakcie składania zamówienia prosimy o wybór koloru.

Nogi czarne

Kolor czarny

Nogi brązowe

Kolor brązowy

Nogi szare

Kolor szary

Opis

Sposób montażu
do samodzielnego montażu
Tkaniny

Opinie

Podobne produkty