Korpus TIK-LUX

Rozmiar:
Wersja:
Tkanina:
2 432,00 zł

Pamiętaj o wyborze Tkaniny

Najniższa cena w Polsce

Czas wysyłki: 3-10dni


Wyjątkowo solidny i elegancki model TIK-LUX, podwyższony o tapicerowany stelaż z wbudowanymi mini sprężynkami dla zwiększenia komfortu spania. Korpus stanowić może samodzielne łóżko, ale może być zespolony z dowolnym zagłówkiem z kolekcji Multisystem. Podstawa na nogach pozwoli na uzyskanie bardzo wysokiego łóżka w stylu kontynentalnym. Przy wyższym modelu materaca zalecamy stosowanie ślizgaczy. Występuje w bogatej ofercie tkanin tapicerskich. Korpus wykonany i tapicerowany w całości. Dostępny tylko w wersji z pojemnikiem. Istnieje możliwość wykonania łóżka w nietypowym rozmiarze. Korpus przystosowany do przykręcenia zagłówka, tył korpusu może różnić się od przodu.

Korpus sprzedawany jest bez zagłówka, nóg oraz materaca (należy zakupić oddzielnie). W przypadku wybrania wersji "na nogach" należy dodatkowo dokupić nogi. By uzyskać pełną satysfakcję zalecamy odpowiedni materac dostępny w naszej ofercie. Tylna część korpusu tapicerowana materiałem obiciowym, może różnić się od frontowej części łóżka, gdyż jest przystosowana do przykręcenia zagłówka. UWAGA: jeśli chcesz zamówić sam korpus i nie będziesz w przyszłości kupował i dokręcał zagłówka, możemy dla Ciebie wykonać wersję bez otworów pod zagłówek, znajdują się one w każdym korpusie w części od głowy. Napisz komentarz w trakcie składania zamówienia lub skontaktuj się z BOK 531200102.

Wersje korpusów

TIK-LUX - Korpus posiada pojemnik na pościel oraz wbudowane mini sprężynki. Od szerokości 120 cm korpus składa się z dwóch części łączonych ze sobą. Stelaż bez względu na rozmiar jest w całości tapicerowany. Materac docelowy będzie na równi z bokiem korpusu.

Pozostałe opcje

Bez nóg - Korpus bez nóg wyposażony jest w ślizgacze, które zabezpieczają mebel przed uszkodzeniem.

Na nogach - Wybierając opcję na nogach należy dokupić odpowiednią ilość nóg spośród dostępnych do tego modelu korpusu.

Wymiary korpusu TIK LUX

Szerokość korpusu jest równa szerokości zastosowanego materaca.

Korpus TIK-LUX można wykonać w nietypowych rozmiarach, w tym długości (od 190cm do 220cm) w odstępach co 10cm. Każda nietypowość wyceniana jest indywidualnie.

Podane wymiary rzeczywiste produktów mogą się różnić +/- 1 cm ze względu na różnorodność materiałów obiciowych oraz specyfikę produktów.

Głębokość osadzenia materaca

Głębokość osadzenia materaca wynosi 0 cm. Wynika to ze sposobu montażu ramy drewnianej w której osadzone są listwy stelaża.

Nogi do korpusu TIK LUX

Do korpusu TIK-LUX w wersji na nogach należy dokupić dedykowany zestaw nóg lub dowolne 4 szt. nóg Multisystem. Od szerokości 120 cm dodatkowo 4 szt nogi wewnętrznej.

Noga drewniana okrągła 8cm lub 12cm - Zobacz

Noga drewniana kwadratowa 8cm lub 12cm - Zobacz

Noga drewniana trapezowa 12cm - Zobacz

Noga plastikowa okrągła 8cm - Zobacz

Noga aluminiowa 8cm - Zobacz

Zestaw nóg narożnikowych 8cm - Zobacz

Konserwacja

W celu zapewnienia poprawnego działania, wydłużenia trwałości oraz komfortu użytkowania stelaży elektrycznych, łóżek i korpusów z ramą metalową lub z pojemnikiem na pościel, w którym zastosowane są siłowniki gazowe, wszystkie elementy ruchome mechanizmów podnoszenia należy konserwować środkiem smarnym nie rzadziej niż raz na kwartał.

Opis

Niestandardowy wymiar
Tak
Pojemnik
tak
Dodatkowe cechy
bez zagłówka
łóżko modułowe
Stelaż w cenie
tak
Sposób montażu
do samodzielnego montażu
Tkaniny

Opinie

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Podobne produkty