Zagłówek Z97

Szerokość:
Wysokość:
Wersja tapicerowania:
Tkanina:
2 312,00 zł

Pamiętaj o wyborze Tkaniny

Najniższa cena w Polsce

Czas wysyłki: 3-10dni


Komfortowy i miękki zagłówek Z97 ma wyraźnie podzieloną konstrukcję i elementy dekoracyjne. Jest on doskonale dopasowany do każdego korpusu z serii Multisystem, co pozwala na nieograniczone możliwości kreowania własnego projektu łóżka. Różnorodność dostępnych tkanin umożliwia indywidualne zaaranżowanie sypialni i profesjonalne połączenie zagłówka z korpusem. Zagłówek wykonany jest z płyty, pianki oraz silikonowej owaty, a całość obita jest tkaniną meblową. Jego wysokość wynosi około 124 cm, a grubość 21 cm. Istnieje możliwość zamówienia zagłówka o innej wysokości lub szerokości niż standardowa oraz możliwość otapicerowania z tyłu za dodatkową opłatą. Zagłówek nie pasuje do korpusów z bocznym otwieraniem pojemnika :TIK-SI, KSS i KS-RB.

Zagłówek przystosowany jest do przymocowania korpusu z oferty M&K Foam Koło. Zagłówek nie ma tapicerowanego tyłu, ale za dodatkową opłatą jest taka możliwość. Wysokość zagłówka liczona jest od podłogi. Zagłówek pasuje do korpusów marki M&K Foam Koło. Dla uzyskania pełnego zadowolenia polecamy korpus z naszej oferty.

Wysokość zagłówka Z97 jest regulowana w zakresie od 124 do 149 cm (co 5 cm), w zależności od grubości materaca położonego na korpusie. Wysokość poduch wynosi 84 cm. Dolna część zagłówka w miejscu połączenia z korpusem ma grubość 6 cm, a część górna z poduchami – ok. 21 cm. Podane wymiary rzeczywiste produktów mogą się różnić +/- 1 cm ze względu na różnorodność materiałów obiciowych oraz specyfikę produktów.

Opis

Niestandardowy wymiar
Tak
Dodatkowe cechy
łóżko modułowe
Sposób montażu
do samodzielnego montażu
Wysokość zagłówka
124cm

Opinie

Podobne produkty