Materac Baby Talalay Natural

Rozmiar:
Pokrowiec:
1 498,00 zł

Najniższa cena w Polsce

Czas wysyłki: 2-5dni


Baby Talalay Natural to ekologiczny i prozdrowotny materac dla najmłodszych użytkowników. Projektując materace dla dzieci uwaga zawsze skierowana jest na odpowiednie podparcie kręgosłupa, sprężystość i stabilność, ponieważ wpływa to na bezpieczeństwo i zdrowie dziecka. Nasi technolodzy idą o krok dalej dbając również o odporność na uszkodzenia i rozciąganie, przez co materac nie traci swoich właściwości przez wiele lat i może być wykorzystywany wielokrotnie. Materac Baby Talalay Natural wyprodukowany został z jednego kawałka lateksu 100% naturalnego, z mleczka drzewa kauczukowego. Nie zawiera petrochemikaliów ani innych wypełniaczy co potwierdzają certyfikaty OEKO-TEX oraz atest PZH. Wyróżnia się niezwykłą porowatością, oddychalnością, perfekcyjną cyrkulacją powietrza i szybkim odprowadzaniem wilgoci. Lateks Talalay uniemożliwia przywieranie do swojej struktury kurzu, roztoczy czy pleśni. Jest to produkt wysoce higieniczny i antybakteryjny. Pod względem jakości i użytego materiału, nie ma sobie równych.

Najważniejsze cechy materaca Baby Talalay Natural:

Materac Baby Talalay Natural przeznaczony jest dla osób, które cenią ekologiczne produkty, niezwykle trwałe i przyczyniające się do ograniczenia śladu węglowego.

Lateks Vital Talalay wykonany jest z naturalnego mleczka kauczukowego pozyskiwanego ręcznie z drzewa Hevea Brasiliensis.

Gęstość lateksu Vita Talalay to 83kg/m3.

Lateks Vita Talalay uniemożliwia przywieranie kurzu, roztoczy ani pleśni dlatego jest idealnym rozwiązaniem dla dzieci posiadających alergie i problemy z układem oddechowym.

Antyalergiczne materiały z których został wykonany materac posiadają certyfikaty OEKO-TEX oraz PZH zapewniające bezpieczeństwo użytkowników, w tym niemowląt.

Materac Baby Talalay Natural ma ok. 8 cm wysokości.

Producent nie sugeruje twardości. Z naszego długoletniego doświadczenia wynika, że materac mieści się w twardości H1.

Budowa materaca Baby Talalay Natural

Rdzeń materaca stanowi lateks 100% naturalny Vita Talalay. Lateks produkowany jest ze 100% mleczka kauczukowego, ręcznie pozyskiwanego z drzewa Hevea Brasiliensis. Posiada właściwości antyalergiczne i antygrzybiczne.

Do wyboru jeden z pokrowców z serii Exclusive umożliwia utrzymanie odpowiedniej temperatury oraz zabezpiecza materac przed zabrudzeniem.

Produkt składa się z wybranego wkładu materaca oraz wybranego pokrowca.

Rozmiary materaca Baby Talalay Natural

Materac Baby Talalay Natural występuje w standardowych rozmiarach 60x120cm, 70x140cm.

Rzeczywista długość i szerokość materaca może się różnić +/-2cm ze względu na pokrowiec.

Uwagi

Materac należy użytkować na odpowiednim stelażu z naszej oferty. Konkurencyjne stelaże mogą być gorszej jakości i nie spełniać swojej roli, a nawet uszkodzić materac. W takim przypadku reklamacja nie zostanie uwzględniona.

Twardość materaca jest odczuciem wysoce subiektywnym. Rekomendujemy udanie się do naszych salonów i przetestowanie materaca oraz jego twardości, co pozwoli na wybranie materaca spełniającego Wasze wymagania. Takiej możliwości nie daje zakup przez internet, a zwrot materaca ze względu na jego duże gabaryty może być problemowy.

Nietypowe rozmiary materacy

Opis

Rodzaj materaca
Lateksowy
Twardość materaca
H2 (średni)
Wysokość
9cm
Strefy
Jednostrefowy
Sposób pakowania
Nasze materace nie są rolowane do transportu
Niestandardowy wymiar
Tak
Dodatkowe cechy
antyalergiczny
dwustronny
ekologiczny
zdejmowany pokrowiec
Dla kogo
Dla dzieci
Talalay

Lateks Talalay Natural wykonany jest ze 100% naturalnego i ekologicznego mleczka kauczukowego. Otwarto komórkowa struktura oraz perforacje powodują perfekcyjną cyrkulację powietrza i szybkie odprowadzanie wilgoci.

gęstość

Gęstość lateksu o to 83kg/m3.

Zamek błyskawiczny

Zdejmowany pokrowiec z zamkiem błyskawicznym - z możliwością prania.

Wysokość materaca

Materac Baby Talalay Natural ma wysokość ok 8cm.

Produkcja Polska

Wyprodukowano w Polsce.

Pokrowiec Alergik

Alergik

Pokrowiec wykonany jest z materiału o składzie: 80% bawełna, 20% poliester. Gramatura 178 g/m2. Zastosowanie zamka rozdzielczego umożliwia zdjęcie i wypranie pokrowca w temp. do 60°C, co stanowi gwarancję utrzymania odpowiedniej higieny spania. Pokrowiec pikowany antyalergiczną owatą 200 g/m2 . Pokrowiec jest delikatny w dotyku oraz posiada bardzo długą żywotność.

Szybka wysyłka

Błyskawicznie dostarczamy zamówione produkty.

Dostawa na terenie całego kraju

W sklepie internetowym mkfoamkolo.pl towary dostarczamy na terenie całego kraju.

Dostawa z fabryki

Materace, stelaże oraz łóżka produkujemy zgodnie z zamówieniem oraz wysyłamy bezpośrednio z fabryki.

Nie rolujemy materacy

Nigdy nie zwijamy materacy w rulon, dzięki temu unikamy uszkodzenia ich wewnętrznej struktury.

Opinie

Podobne produkty