Materac Ameland

Rozmiar:
Pokrowiec:
Twardość:
1 366,00 zł

Najniższa cena w Polsce

Czas wysyłki: 3-10dni


Materac Ameland H2/H3 Materac Piankowy Ameland H2/H3 to innowacyjne połączenie, powycinanej konturowo pianki wysokoelastycznej Kaltschaum, z pianką termoelastyczną, która pod wpływem ciepła ciała użytkownika perfekcyjnie dopasowuje się do jego sylwetki. Dzięki swojej charakterystycznej 5-strefowej budowie doskonale dopasowuje się do kształtu ciała prawidłowo podpiera przy tym kręgosłup, co niewątpliwą jest jego wielkim atutem. Materac Ameland występuję w dwóch poziomach twardości H2 i h3, dzięki czemu zapewnia komfortowy sen aż 18 cm wysokości, co gwarantuje komfortowy sen. Dostępny jest w dwóch poziomach twardości H2 i H3. W komplecie z materacem znajduje się zdejmowany antyalergiczny pokrowiec Tencel posiadający cztery wygodne uchwyty. Można go prać w temperaturze 40 st. C.

Najważniejsze cechy materaca Ameland H2/H3:

Materac Ameland jest odpowiedni dla osób posiadających problemy z kręgosłupem oraz tych które często zmieniają pozycje snu

Wersja H2 przeznaczona jest dla osób o wadze do 80 kg, lubiących średnio twarde podłoża

Wersja H3 przeznaczona jest dla osób o wadze powyżej 80 kg lubiących twardsze podłoże

Materac Ameland dzięki swojej elastyczności oraz higieniczności będzie odpowiedni dla nastolatków

Wysokoelastyczna pianka Kaltschaum H2/H3 posiada otwarto komórkową strukturę oraz perfekcyjnie współgra z krzywiznami kręgosłupa odciążając i regenerując ciało. Natychmiast reaguje na każdą zmianę pozycji odzyskując momentalnie swój kształt

Pianka Kaltschaum H2/H3 dzięki milionom porowatych komórek doskonale wentyluje powietrze stwarzając przyjazne środowisko dla alergików

materac posiadający 5 stref twardości dla lepszego podparcia poszczególnych partii ciała

Modelowana pianka termoelastyczna jest to gęsty komponent który podąża za kształtem ciała tworząc miliony punktów podparcia dla kręgosłupa, szyi czy bioder. Umożliwia pełną regenerację organizmu dzięki właściwości pamięci kształtu cenionej szczególnie przez osoby z problemami z zasypianiem

Pokrowce na materac można prać

Materac wyprodukowano z materiałów posiadających certyfikaty OEKO-TEX oraz PZH - zapewniają one bezpieczeństwo użytkowników, ze szczególnym wskazaniem na alergików i astmatyków.

Budowa materaca Ameland H2 lub H3

Pianka Bio Memory- Zewnętrzne warstwy stanowi pianka BIO Memory o grubości 4 cm która reagując na nacisk ciała oraz temperaturę osoby śpiącej skrupulatnie dopasowuje się do jego kształtu. W rezultacie wszystkie części ciała są przyjemnie “otulone”, uzyskując ponadto równomierne, punktowe podparcie. Pianka zapewnia uczucie delikatnego mikromasażu, zwiększając tym samym uczucie komfortu podczas spania. Gęstość pianki termoelastycznej wynosi ok. 52 kg / m3

Pianka wysokoelastyczna- Środkową warstwę stanowi pianka wysokoelastyczna Kaltschaum H2/H3. Stabilizuje konstrukcję materaca oraz zdecydowanie zwiększa jego cyrkulację powietrza. Pianka Kaltschaum dzięki specjalnej technologii produkcji nie deformuje się z upływem czasu przedłużając jego żywotność. Gęstość pianki wysokoelastycznej wynosi ok. 40 kg / m3

Produkt składa się z wybranego wkładu materaca oraz wybranego pokrowca.

Rozmiary materaca Ameland H2 lub H3

Materac Ameland H2/H3 występuje w standardowych rozmiarach 80x200, 90x200, 100x200, 120x200, 140x200, 160x200, 180x200, 200x200.

Wykonujemy także materace Ameland H2/H3 w niestandardowych rozmiarach, np. 135x200, 80x160.

Rzeczywista długość i szerokość materaca może się różnić +/-2cm ze względu na pokrowiec.

Uwagi

Materac należy użytkować na odpowiednim stelażu z naszej oferty. Konkurencyjne stelaże mogą być gorszej jakości i nie spełniać swojej roli, a nawet uszkodzić materac. W takim przypadku reklamacja nie zostanie uwzględniona.

Twardość materaca jest odczuciem wysoce subiektywnym. Rekomendujemy udanie się do naszych salonów i przetestowanie materaca oraz jego twardości, co pozwoli na wybranie materaca spełniającego Wasze wymagania. Takiej możliwości nie daje zakup przez internet, a zwrot materaca ze względu na jego duże gabaryty może być problemowy.

Nietypowe rozmiary materacy

Opis

Rodzaj materaca
Piankowy
Twardość materaca
H2 (średni)
H3 (twardy)
Wysokość
18cm
Sposób pakowania
Nasze materace nie są rolowane do transportu
Niestandardowy wymiar
Tak
Dodatkowe cechy
do stelaży regulowanych
zdejmowany pokrowiec
Dla kogo
Dla par
Do spania na
boku
brzuchu
pianka wysokoelastyczna

Wysokoelastyczna pianka Kaltschaum o zwiększonej sprężystości pod wpływem ciężaru dopasowuje się do kształtu ciała osoby spoczywającej. Zapewnia optymalne podparcie dla kręgosłupa. Krótszy proces produkcji pianki pozytywnie wpływa na środowisko naturalne.

pianka BIO

Modelowana pianka termoelastyczna pod wpływem temperatury ciała idealnie dopasowuje się do kształtu kręgosłupa pozwalając na jego ergonomiczne ułożenie. Optymalne podparcie jest podstawą wysokiego komfortu snu.

gęstość

Gęstość pianki wysokoelastycznej w materacu Ameland to ok 40kg/m3.

gęstość

Gęstość pianki termoelastycznej BIO Memory w materacu Ameland to ok 52kg/m3.

H2/H3

Występuje w twardości H2 i H3. Twardość H2 polecana jest dla użytkowników o wadze do 80kg, twardość H3 dla użytkowników o wadze powyżej 80kg. Jednak warto tę kwestię rozpatrywać indywidualnie.

5stref

Materac posiada pięć stref twardości utrzymujących poszczególne części ciała w położeniu dopasowanym do budowy anatomicznej.

Zamek błyskawiczny

Zdejmowany pokrowiec z zamkiem błyskawicznym - z możliwością prania.

uchwyty

Zastosowane uchwyty umożliwiają wygodne i bezpieczne podnoszenie oraz zmianę strony materaca.

Wysokość materaca

Materac Ameland ma wysokość około 20cm.

Produkcja Polska

Wyprodukowano w Polsce.

Pokrowiec Cotton Lux

Cotton Lux

Pokrowiec wykonany jest z materiału o składzie: 98% bawełna, 2 % elastan. Gramatura 460 g/m2. Zastosowanie zamka rozdzielczego umożliwia zdjęcie i wypranie pokrowca w temp. do 60°C, co stanowi gwarancję utrzymania optymalnej higieny spania. W wybranych modelach materacy w pokrowcu stosuje się dodatkowo siatkę wentylacyjną, która zwiększa cyrkulację powietrza wewnątrz materaca. Pokrowiec bardzo miły dla skóry, dzięki zastosowanemu wykończeniu środkiem antybakteryjnym Silver zachowuje na długo swoje właściwości antybakteryjne i antygrzybiczne.

Pokrowiec Tencel

Tencel

Pokrowiec wykonany jest z materiału o składzie: 35% wiskoza tencel, 65% poliester. Gramatura 280 g/m2. Zastosowanie zamka rozdzielczego umożliwia zdjęcie i wypranie pokrowca w temp. do 60°C, co stanowi gwarancję utrzymania odpowiedniej higieny spania. Pokrowiec pikowany antyalergiczną owatą 300 g/m2. W wybranych modelach materacy w pokrowcu stosuje się dodatkowo siatkę wentylacyjną, która zwiększa cyrkulację powietrza wewnątrz materaca. Pokrowiec jest gładki i miły w dotyku, bardzo dobrze odprowadza wilgoć, co znacznie zwiększa komfort użytkowania materaca. Posiada doskonałe własności regulacji temperatury oraz zapobiega rozwojowi bakterii i roztoczy.

Pokrowiec Tencel Caro

Tencel Caro

Pokrowiec wykonany jest z materiału o składzie: 35% wiskoza tencel, 65% poliester. Gramatura 280 g/m2. Zastosowanie zamka rozdzielczego umożliwia zdjęcie i wypranie pokrowca w temp. do 60°C, co stanowi gwarancję utrzymania odpowiedniej higieny spania. Pokrowiec pikowany antyalergiczną owatą 200 g/m2. W wybranych modelach materacy w pokrowcu stosuje się dodatkowo siatkę wentylacyjną, która zwiększa cyrkulację powietrza wewnątrz materaca. Pokrowiec jest gładki i miły w dotyku, bardzo dobrze odprowadza wilgoć, co znacznie zwiększa komfort użytkowania materaca. Posiada doskonałe własności regulacji temperatury oraz zapobiega rozwojowi bakterii i roztoczy.

Pokrowiec Tencel Lux

Tencel Lux

Pokrowiec wykonany jest z materiału o składzie: 35% wiskoza tencel, 58% poliester, 7% elastan. Gramatura 450 g/m2. Zastosowanie zamka rozdzielczego umożliwia zdjęcie i wypranie pokrowca w temp. do 60°C, co stanowi gwarancję utrzymania optymalnej higieny spania. W wybranych modelach materacy w pokrowcu stosuje się dodatkowo siatkę wentylacyjną, która zwiększa cyrkulację powietrza wewnątrz materaca. Pokrowiec jest gładki i miły w dotyku, bardzo dobrze odprowadza wilgoć, co znacznie zwiększa komfort użytkowania materaca. Posiada doskonałe własności regulacji temperatury oraz zapobiega rozwojowi bakterii i roztoczy.

Szybka wysyłka

Błyskawicznie dostarczamy zamówione produkty.

Dostawa na terenie całego kraju

W sklepie internetowym mkfoamkolo.pl towary dostarczamy na terenie całego kraju.

Dostawa z fabryki

Materace, stelaże oraz łóżka produkujemy zgodnie z zamówieniem oraz wysyłamy bezpośrednio z fabryki.

Nie rolujemy materacy

Nigdy nie zwijamy materacy w rulon, dzięki temu unikamy uszkodzenia ich wewnętrznej struktury.

Opinie

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Podobne produkty