Rozmiar:
Pokrowiec:
Wysokość:
251,00 zł

Najniższa cena w Polsce

Czas wysyłki: 2-5dni


Materac Laura Bazę materaca Laura dla niemowlęcia stanowi wysokoelastyczna pianka Kaltschaum. Wykonany jest z certyfikowanej pianki wysokoelastycznej Kaltschaum o gęstości 40kg/m3 i dwóch wysokościach 7cm i 9cm umożliwiając tym samym dostosowanie wysokości do posiadanego łóżeczka. Gęsta pianka wysokoelastyczna wykonana jest w technologii Cold Cure umożliwiającej skrócenie produkcji z korzyścią dla środowiska oraz usprawnienie działania właściwości samej pianki. Pozwala to nadać piance udoskonalenia pod względem elastyczności i sprężystości, dzięki czemu stabilnie podtrzymuje rosnące ciało dziecka, w każdym punkcie, bez efektu zatapiania się w strukturze materaca. Pianka ugina się pod wpływem nacisku ciała dziecka dając właściwej podparcie głowy, ramion, kręgosłupa, bioder i nóg. Otwarto komórkowa struktura pianki zapewnia odpowiednią wentylację i przewiewność w wypełnieniu gwarantując, że ciało niemowlęcia nie będzie się przegrzewać. Pianka wysokoelastyczna HR jest niezwykle odporna na obciążenia, nie ulega deformacjom, dlatego dziecko zarówno podczas zabaw, jak i relaksującego snu jest bezpieczne. Materac Laura posiada zabezpieczający przed alergenami i mikroorganizmami pokrowiec umożliwiający wypranie go w 60°C.

Najważniejsze cechy materaca Laura:

Materac Laura jest produktem dostosowanym do potrzeb najmłodszych dzieci.

Pianka wysokoelastyczna Kaltschaum posiada miliony otwartych komórek zapewniających dobrą cyrkulację powietrza zapewniając higienę oraz komfort snu.

Antyalergiczne materiały z których został wykonany materac posiadają certyfikaty OEKO-TEX oraz PZH zapewniające bezpieczeństwo użytkowników, szczególnie alergików i astmatyków.

Zastosowanie pianki zimnotłoczonej przyczynia się do ograniczenia śladu węglowego.

Materac Laura ma ok. 7 lub 9 cm wysokości. Umożliwia to dostosowanie wysokości materaca do wybranego łóżeczka.

Producent nie sugeruje twardości. Z naszego długoletniego doświadczenia wynika, że materac mieści się w twardości H2.

Budowa materaca Laura

Materac Laura został wykonany z wysokoelastycznej pianki Kaltshaum o gęstości 40kg/m3 i wysokości 7cm lub 9cm. Wykonana jest w technologii Cold Cure czyli tłoczenia w niskiej temperaturze (75-85 stopnic C) co przekłada się na lepsze właściwości pod względem sprężystości i dopasowania do ciała oraz zmniejszenie śladu węglowego. Sposób produkcji wpływa również na osiągnięcie otwarto komórkowej struktury, która powoduje aktywną wentylacje w całej strukturze pianki.

Do wyboru jeden z trzech pokrowców umożliwia utrzymanie odpowiedniej temperatury oraz zabezpiecza materac przed zabrudzeniem.

Produkt składa się z wybranego wkładu materaca oraz wybranego pokrowca.

Rozmiary materaca Laura

Materac Laura występuje w standardowych rozmiarach 60x120 lub 70x140.

Wykonujemy także materace Laura w niestandardowych rozmiarach, np. 59x119.

Rzeczywista długość i szerokość materaca może się różnić +/-2cm ze względu na pokrowiec.

Uwagi

Materac należy użytkować na odpowiednim stelażu z naszej oferty. Konkurencyjne stelaże mogą być gorszej jakości i nie spełniać swojej roli, a nawet uszkodzić materac. W takim przypadku reklamacja nie zostanie uwzględniona.

Twardość materaca jest odczuciem wysoce subiektywnym. Rekomendujemy udanie się do naszych salonów i przetestowanie materaca oraz jego twardości, co pozwoli na wybranie materaca spełniającego Wasze wymagania. Takiej możliwości nie daje zakup przez internet, a zwrot materaca ze względu na jego duże gabaryty może być problemowy.

Nietypowe rozmiary materacy

Opis

Rodzaj materaca
Piankowy
Twardość materaca
H2 (średni)
Wysokość
7cm
9cm
Strefy
Jednostrefowy
Sposób pakowania
Nasze materace nie są rolowane do transportu
Niestandardowy wymiar
Tak
Dodatkowe cechy
antyalergiczny
dwustronny
zdejmowany pokrowiec
Dla kogo
Dla dzieci
pianka wysokoelastyczna

Wysokoelastyczna pianka Kaltschaum o zwiększonej sprężystości pod wpływem ciężaru dopasowuje się do kształtu ciała osoby spoczywającej. Zapewnia optymalne podparcie dla kręgosłupa. Krótszy proces produkcji pianki pozytywnie wpływa na środowisko naturalne.

gęstość

Gęstość pianki to 40kg/m3.

Zamek błyskawiczny

Zdejmowany pokrowiec z zamkiem błyskawicznym - z możliwością prania.

Wysokość materaca

Materac Laura ma wysokość ok 7 lub 9cm.

Produkcja Polska

Wyprodukowano w Polsce.

Pokrowiec Alergik

Alergik

Pokrowiec wykonany jest z materiału o składzie: 80% bawełna, 20% poliester. Gramatura 178 g/m2. Zastosowanie zamka rozdzielczego umożliwia zdjęcie i wypranie pokrowca w temp. do 60°C, co stanowi gwarancję utrzymania odpowiedniej higieny spania. Pokrowiec pikowany antyalergiczną owatą 200 g/m2 . Pokrowiec jest delikatny w dotyku oraz posiada bardzo długą żywotność.

Szybka wysyłka

Błyskawicznie dostarczamy zamówione produkty.

Dostawa na terenie całego kraju

W sklepie internetowym mkfoamkolo.pl towary dostarczamy na terenie całego kraju.

Dostawa z fabryki

Materace, stelaże oraz łóżka produkujemy zgodnie z zamówieniem oraz wysyłamy bezpośrednio z fabryki.

Nie rolujemy materacy

Nigdy nie zwijamy materacy w rulon, dzięki temu unikamy uszkodzenia ich wewnętrznej struktury.

Opinie

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Podobne produkty