Materac LXI Natural

Rozmiar:
Pokrowiec:
Twardość:
2 855,00 zł

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni 2 284,00 zł
Najniższa cena w Polsce

Czas wysyłki: 3-10dni


Materac LXI Natural został zaprojektowany z dwóch rodzajów komponentów, które perfekcyjnie ze sobą współgrają, tworząc ergonomiczne podłoże do snu. Pianka lateksodialna LXI, dzięki dużej elastyczności punktowej, zapewnia dynamiczne podparcie kręgosłupa użytkownika. Pianka LXI posiada wysoko porowatą strukturę, która odpowiada za doskonałą wentylację i cyrkulację powietrza. Jest to materiał antyalergiczny i atestowany, dlatego świetnie sprawdzi się w przypadku osób, zmagających się z różnego rodzaju dolegliwościami zdrowotnymi. Lateks 100% naturalny Talalay z kolei wzmacnia właściwą cyrkulację powietrza wewnątrz materaca i tworzy barierę dla kurzu, pleśni czy bakterii. Materiał nadaje materacowi elastyczności, sprężystości i stabilności. Kombinacja obydwu komponentów pozwala na uzyskanie materaca w aż trzech twardościach H1, H2 oraz H3.

Najważniejsze cechy materaca LXI Natural H1/H2/H3:

Materac LXI Natural przeznaczony jest dla osób, które szukają najwyższej jakości i podparcia ciała.

Lateks Vital Talalay wykonany jest z naturalnego mleczka kauczukowego pozyskiwanego ręcznie z drzewa Hevea Brasiliensis.

Gęstość lateksy Vita Talalay o twardości H1 57kg/m3, H2 80kg/m3, H3 93kg/m3.

Lateks Vita Talalay uniemożliwia przywieranie kurzu, roztoczy ani pleśni dlatego jest idealnym rozwiązaniem dla osób posiadających alergie i problemy z układem oddechowym.

Materac sprawdzi się do stelaży z regulacją ręczną lub elektryczną.

Pianka lateksoidalna jest odporna na odkształcenia.

Antyalergiczne materiały z których został wykonany materac posiadają certyfikaty OEKO-TEX oraz PZH zapewniające bezpieczeństwo użytkowników.

Materac będzie odpowiedni dla osób posiadających problemy z kręgosłupem, dyskopatie, kręgozmyk, cierpiących na bóle pleców, a także osób często zmieniających pozycję snu.

Połączenie niezwykle trwałych i naturalnych materiałów przyczynia się do ograniczenia śladu węglowego.

Materac LXI Natural posiada ok 20 cm wysokości.

Materac występuje w twardości H1,H2 lub H3.

Budowa materaca LXI Natural H1, H2 lub H3

Górna warstwa materaca to lateks 100% naturalny Vita Talalay o twardości H1, H2 lub H3 (do wyboru). Lateks posiada równomiernie rozłożone kanaliki powietrzne, które zwiększają synchronizację z kształtem sylwetki użytkownika. Lateks produkowany jest ze 100% mleczka kauczukowego, ręcznie pozyskiwanego z drzewa Hevea Brasiliensis.

Rdzeń materaca wykonany jest z 14cm pianki LXI (lateksoidalnej), która dzięki porowatej strukturze jest antyalergiczna i antygrzybicza. Wyróżnia się komfortowym otuleniem i wsparciem kręgosłupa.

Produkt składa się z wybranego wkładu materaca oraz wybranego pokrowca.

Rozmiary materaca LXI Natural

Materac LXI Natural występuje w standardowych rozmiarach 80x200, 90x200, 100x200, 120x200, 140x200, 160x200, 180x200, 200x200.

Wykonujemy także materace LXI Natural w niestandardowych rozmiarach, np. 135x200, 80x160.

Rzeczywista długość i szerokość materaca może się różnić +/-2cm ze względu na pokrowiec.

Uwagi

Materac należy użytkować na odpowiednim stelażu z naszej oferty. Konkurencyjne stelaże mogą być gorszej jakości i nie spełniać swojej roli, a nawet uszkodzić materac. W takim przypadku reklamacja nie zostanie uwzględniona.

Twardość materaca jest odczuciem wysoce subiektywnym. Rekomendujemy udanie się do naszych salonów i przetestowanie materaca oraz jego twardości, co pozwoli na wybranie materaca spełniającego Wasze wymagania. Takiej możliwości nie daje zakup przez internet, a zwrot materaca ze względu na jego duże gabaryty może być problemowy.

Nietypowe rozmiary materacy

Opis

Rodzaj materaca
Lateksowy
Twardość materaca
H1 (miękki)
H2 (średni)
H3 (twardy)
Wysokość
20cm
Strefy
Jednostrefowy
Sposób pakowania
Nasze materace nie są rolowane do transportu
Niestandardowy wymiar
Tak
Dodatkowe cechy
antyalergiczny
do stelaży regulowanych
dwustronny
zdejmowany pokrowiec
Dla kogo
Dla dzieci
Dla nastolatków
Dla par
Dla starszych
Do spania na
boku
brzuchu
plecach
uniwersalna
LXI

Pianka lateksoidalna Lxi wyróżnia się dużą elastycznością punktową, która wpływa na znakomite podparcie ciała i możliwość regeneracji w trakcie snu.

lateks

Lateks Talalay Natural wykonany jest ze 100% naturalnego i ekologicznego mleczka kauczukowego. Otwarto komórkowa struktura oraz perforacje powodują perfekcyjną cyrkulację powietrza i szybkie odprowadzanie wilgoci.

gęstość

Gęstość pianki LXI to 80kg/m3.

gęstość

Gęstość lateksu o twardości H1 57kg/m3, H2 80kg/m3, H3 93kg/m3.

Zamek błyskawiczny

Zdejmowany pokrowiec z zamkiem błyskawicznym - z możliwością prania.

Wysokość materaca

Materac LXI Natural ma wysokość ok 20cm.

Produkcja Polska

Wyprodukowano w Polsce.

Opinie

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Podobne produkty