Materac Magia Snu

Rozmiar:
Pokrowiec:
470,00 zł

Najniższa cena w Polsce

Czas wysyłki: 3-10dni


Materac Magia Snu Jest wygodny zapewniając tym samym dobry komfort spania oraz wypoczynku, a dzięki zrolowaniu zapewnia również bezproblemowy transport i przechowywanie. Cechuję się średnim stopniem twardości oraz wysokością 17 cm. Do jego budowy wykorzystano sprężyny woreczkowe, które zapewniają dobre dopasowanie się produktu do kształtu i ciężaru ciała. Zostały one obustronnie obłożone bezpieczną i przyjazną dla środowiska pianką poliuretanową, która gwarantuje prawidłową elastyczność materaca oraz umożliwia zastosowanie regulowanych stelaży. Do wyboru w jednym z dwóch dostępnych modeli pokrowców: Standard i Alergik. Każdy z nich jest rozpinany i przyjazny w dotyku.

Najważniejsze cechy materaca Magia Snu:

daje dobre podparcie dla kręgosłupa

ze względu na sprężynowo-piankową budowę, materac jest przewiewny

ze względu na zastosowanie sprężyn woreczkowych będzie odpowiedni dla osób starszych

jest dwustronny, co zwiększa jego trwałość

materac z obu stron obłożony został pianką T25 o zwiększonej sprężystość która pozytywnie wpływa na jakość naszego snu, a do tego wydłuża żywotność produktu

w ofercie posiada dwa dedykowane pokrowce do wyboru: Alergik i Standard odpowiednio dobrane pokrowce zapewniają optymalną cyrkulację powietrza oraz pomagają w szybszym odprowadzaniu wilgoci z materaca

pokrowce na materac można prać

materac wyprodukowano z materiałów posiadających certyfikaty OEKO-TEX oraz PZH - zapewniają one bezpieczeństwo użytkowników, ze szczególnym wskazaniem na alergików i astmatyków.

materac jest zrolowany

producent nie sugeruje twardości, z naszego długoletniego doświadczenia wynika, że materac mieści się w twardości H1.

Budowa materaca Magia Snu:

Pianka T-25- Struktura pianki umożliwia prawidłową wentylację całego materaca blokując gromadzenie się roztoczy, pleśni czy grzybów. Pianka o podwyższonej sprężystości dzięki swojej otwartej strukturze komórkowej zapewnia bardzo dobrą cyrkulację powietrza. Zastosowanie tych samych pianek po obu stronach materaca pozytywnie wpłynie na wydłużenie okresu eksploatacji.

Sprężyna kieszonkowa Umieszczone są w oddzielnych kieszonkach, działające niezależnie, tym samym nie przenosząc drgań na drugą stronę materaca. Charakteryzujące się wysoką elastycznością punktową dzięki czemu poprawnie dopasują się do kształtu ciała, zapewniając mu anatomiczne podparcie na całej jego długości.

Produkt składa się z wybranego wkładu materaca oraz wybranego pokrowca.

Rozmiary materaca Magia Snu:

Materac Magia Snu występuje w standardowych rozmiarach 80x200, 90x200, 100x200, 120x200, 140x200, 160x200.

Wykonujemy także materac Magia Snu w niestandardowych rozmiarach, np. 135x200, 80x160.

Rzeczywista długość i szerokość materaca może się różnić +/-2cm ze względu na pokrowiec.

Uwagi

Materac należy użytkować na odpowiednim stelażu z naszej oferty. Konkurencyjne stelaże mogą być gorszej jakości i nie spełniać swojej roli, a nawet uszkodzić materac. W takim przypadku reklamacja nie zostanie uwzględniona.

Twardość materaca jest odczuciem wysoce subiektywnym. Rekomendujemy udanie się do naszych salonów i przetestowanie materaca oraz jego twardości, co pozwoli na wybranie materaca spełniającego Wasze wymagania. Takiej możliwości nie daje zakup przez internet, a zwrot materaca ze względu na jego duże gabaryty może być problemowy.

Nietypowe rozmiary materacy

Opis

Rodzaj materaca
Sprężynowy
Twardość materaca
H1 (miękki)
Wysokość
17cm
Strefy
Jednostrefowy
Niestandardowy wymiar
Tak
Sposób pakowania
Rolowany
Dodatkowe cechy
zdejmowany pokrowiec
Dla kogo
Dla nastolatków
Dla par
Do spania na
boku
brzuchu
Sprężyna 1000s

Sprężyna kieszeniowa zbudowana z wysokogatunkowego drutu, każda znajduje się w pojedynczej, oddzielnej kieszeni. Dzięki temu, materac zyskuje na elastyczności i zwiększa się punktowe podparcie użytkownika. W 1m2 materaca znajduje się ok. 255 sprężyny.

pianka T25

Elastyczna pianka poliuretanowa powstaje w procesie swobodnego spieniania bez udziału freonu. Jest wytrzymała, nie odkształca się, swobodnie dopasowuje się do ciała. Zapewnia izolację termiczną. Pozwala na przepływ powietrza. Ma właściwości antyalergiczne.

gęstość

Gęstość pianki w materacu Magia Snu to ok 25kg/m3.

zrolowany

Zrolowanie materaca pozwala na jego wygodny i sprawny transport do domu klienta. Umożliwia niekłopotliwe przewiezienie oraz wniesienie materaca na wysokie piętro, przez ciasne drzwi czy do windy. Proces rolowania jest bezpieczny, nie powoduje uszkodzeń produktu ani odkształceń.

Zamek błyskawiczny

Zdejmowany pokrowiec z zamkiem błyskawicznym - z możliwością prania.

Wysokość materaca

Materac Magia Snu ma wysokość około 17cm.

Produkcja Polska

Wyprodukowano w Polsce.

Pokrowiec Alergik

Alergik

Pokrowiec wykonany jest z materiału o składzie: 80% bawełna, 20% poliester. Gramatura 178 g/m2. Zastosowanie zamka rozdzielczego umożliwia zdjęcie i wypranie pokrowca w temp. do 60°C, co stanowi gwarancję utrzymania odpowiedniej higieny spania. Pokrowiec pikowany antyalergiczną owatą 200 g/m2 . Pokrowiec jest delikatny w dotyku oraz posiada bardzo długą żywotność.

Pokrowiec Standard

Standard

Pokrowiec wykonany z tkaniny poliestrowej. Obustronnie pikowany antyalergiczną owatą 200 g/m2. Zastosowanie zamka rozdzielczego umożliwia zdjęcie i wypranie pokrowca w temperaturze do 60°C.

Opinie

Podobne produkty