Materac Orchila EXC A

Rozmiar:
Pokrowiec:
Wysokość:
775,00 zł

Najniższa cena w Polsce

Czas wysyłki: 2-5dni


Materac nawierzchniowy z pianki termoelastycznej H2 A EXC Materac nawierzchniowy A EXC został wykonany z pianki termoelastycznej, inaczej nazywanej pianką Visco, o wysokiej gęstości ok. 80kg/m3. Pianka Visco jest niezwykle plastyczna, doskonale dopasowuje się do kształtu ciała pod wpływem jego wagi i temperatury. Materac nawierzchniowy A EXC występuje w trzech różnych wysokościach do wyboru: 4cm, 6cm oraz 8cm co pozwala na dostosowanie go dokładnie do naszych potrzeb. Nakładka ta będzie świetnym rozwiązaniem, aby zwiększyć komfort oraz jakość naszego snu. W materacu nawierzchniowym zastosowano pokrowiec z zamkiem, co umożliwia zachowanie wysokiego poziomu higieny. Może zostać zastosowana jako zmiękczenie, bądź utwardzenie obecnego materaca, wyrównanie powierzchni łóżka, pod namiot lub na narożnik.

Najważniejsze cechy materaca nawierzchniowego z pianki termoelastycznej H2 A EXC

materac wykonany z pianki termoelastycznej, która idealnie się dopasowuje do sylwetki

możliwość wykonania w każdym rozmiarze, również niestandardowym

jest dwustronny, co zwiększa jego trwałość

materac w trzech wysokościach do wyboru: 4cm, 6cm oraz 8cm.

wypełnienie przyjazne alergikom

pokrowce na materac można prać

 twardość materac jest odczuciem wysoce subiektywnym, producent nie sugeruje twardości, z naszego doświadczenia wynika, że jest to twardość H2

materac wyprodukowano z materiałów posiadających certyfikaty OEKO-TEX oraz PZH - zapewniają one bezpieczeństwo użytkowników, ze szczególnym wskazaniem na alergików i astmatyków.

Budowa materaca nawierzchniowego z pianki termoelastycznej H2 A EXC

Pianka termoelastyczna Pianka termoelastyczna jest niezwykle plastyczna, pod wpływem temperatury ciała idealnie dopasowuje się do kształtu kręgosłupa pozwalając na jego ergonomiczne ułożenie. Doskonałe podparcie jest podstawą wysokiego komfortu snu. Produkt składa się z wybranego wkładu materaca oraz wybranego pokrowca.

Rozmiary materaca nawierzchniowego z pianki termoelastycznej H2 A EXC

Materac występuje w standardowych rozmiarach 80x200, 90x200, 100x200, 120x200, 140x200, 160x200, 180x200, 200x200.

Wykonujemy także materac w niestandardowych rozmiarach, np. 135x200, 80x160. Rzeczywista długość i szerokość materaca może się różnić +/-2cm ze względu na pokrowiec

Uwagi

Materac należy użytkować na odpowiednim stelażu z naszej oferty. Konkurencyjne stelaże mogą być gorszej jakości i nie spełniać swojej roli, a nawet uszkodzić materac. W takim przypadku reklamacja nie zostanie uwzględniona.

Twardość materaca jest odczuciem wysoce subiektywnym. Rekomendujemy udanie się do naszych salonów i przetestowanie materaca oraz jego twardości, co pozwoli na wybranie materaca spełniającego Wasze wymagania. Takiej możliwości nie daje zakup przez internet, a zwrot materaca ze względu na jego duże gabaryty może być problemowy.

Nietypowe rozmiary materacy

Opis

Rodzaj materaca
Termoelastyczny
Twardość materaca
H2 (średni)
Wysokość
4cm
6cm
8cm
Sposób pakowania
Nasze materace nie są rolowane do transportu
Niestandardowy wymiar
Tak
Dodatkowe cechy
antyalergiczny
do stelaży regulowanych
dwustronny
Dla kogo
Dla nastolatków
Dla par
Przeznaczenie
do łóżek kontynentalnych
na narożnik
polepszenie komfortu
zmiękczenie podłoża
pianka termooleastyczna

Pianka termoelastyczna jest niezwykle plastyczna, pod wpływem temperatury ciała idealnie dopasowuje się do kształtu kręgosłupa pozwalając na jego ergonomiczne ułożenie. Doskonałe podparcie jest podstawą wysokiego komfortu snu.

gęstość

Gęstość pianki termoelastycznej w materacu nawierzchniowym Orchila A to ok 80kg/m3.

Pokrowiec

Pokrowiec niepikowany zawiera włókno Elastan, powodujące doskonałą elastyczność. W celu utrzymania higieny, istnieje możliwość zdjęcia pokrowca i wyprania go w temperaturze do 60 st. C.

Zamek błyskawiczny

Zdejmowany pokrowiec z zamkiem błyskawicznym - z możliwością prania.

Wysokość materaca

Materac nawierzchniowy występuje w wysokości 4,6 lub 8cm.

Produkcja Polska

Wyprodukowano w Polsce.

Opinie

Podobne produkty