Materac Kontur50 LXI Talalay

Rozmiar:
Pokrowiec:
Twardość:
2 725,00 zł

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni 2 180,00 zł
Najniższa cena w Polsce

Czas wysyłki: 2-5dni


Materac Kontur50 LXI Talalay H1, H2 lub H3 jest materacem lateksowo-piankowym, który posiada 3,5 cm warstwę naturalnego lateksu Talalay o twardości H1/H2/H3, 5,5 cm pianki lateksoidalnej oraz 14 cm pianki wysokoelastycznej. Materac wykonany z najmniejszą dbałością o szczegóły, który zapewnia podparcie kręgosłupa. Lateks Vita Talalay dzięki swojej kanalikowej budowie posiada niesamowitą cyrkulację powietrza. Odpowiedni dla alergików i osób pocących się. Materac zapewnia podparcie i dopasowanie co przekłada się na najwyższy komfort snu. Kontur50 LXI Talalay jest materacem dwustronnym, nadającym się również do stelaży regulowanych elektrycznie. Do wyboru w jednym z kilkunastu modeli pokrowców antyalergicznych.

Najważniejsze cechy materaca Kontur50 LXI Talalay H1, H2 lub H3

lateks Vita Talalay jest wytrzymały i odporny na odkształcenia, a przy tym dobrze dopasowuje się do najmniejszej krzywizny ciała

materac dedykowany sportowcom i osobom starszym, niweluje nacisk i wspomaga regenerację ciała, posiada właściwości ortopedyczne

pianka lateksoidalna LXI posiada otwarto komórkową strukturę, właściwości antyalergiczne i wspomaga rozłożenie ciężaru ciała na materacu w równomierny sposób. Jest elastyczna i sprężysta.

pianka Kaltschaum dzięki milionom porowatych komórek wspomaga wentylację w materacu i ma zadanie podtrzymać ciało każdego użytkownika.

jest odpowiedni dla osób posiadających problemy z kręgosłupem oraz tych które często zmieniają pozycje snu

w ofercie posiada kilkanaście pokrowców z serii Exclusive, który zapewnia bardzo dobrą cyrkulację powietrza oraz szybkie odprowadzanie wilgoci

materac o wysokości ok. 25 cm

materac wyprodukowano z materiałów posiadających certyfikaty OEKO-TEX oraz PZH - zapewniają one bezpieczeństwo użytkowników, ze szczególnym wskazaniem na alergików i astmatyków.

Budowa materaca Kontur50 LXI Talalay H1, H2 lub H3

Lateks Talalay Lateks Vita Talalay to 100% naturalny produkt z mleczka kauczukowego, który umożliwia perfekcyjną wentylację całego materaca, dzięki czemu zabezpiecza go przed gromadzeniem się roztoczy, pleśni czy grzybów.

Pianka Pianka lateksoidalana LXI Pianka Pianka lateksoidalana LXI jest niezwykle sprężysta i dopasowująca zarazem, odpowiada za podtrzymanie ciała i cyrkulację powietrza w materacu

Pianka Kaltschaum Niesamowicie trwała oraz gęsta pianka wysokoelastyczna Kaltschaum amortyzuje nacisk najcięższych partii naszego ciała na materac.

Produkt składa się z wybranego wkładu materaca oraz wybranego pokrowca.

Rozmiary materaca Kontur50 LXI Talalay H1, H2 lub H3

Materac Kontur50 LXI Talalay występuje w standardowych rozmiarach 80x200, 90x200, 100x200, 120x200, 140x200, 160x200, 180x200, 200x200.

Wykonujemy także materac Kontur50 LXI Talalay H1, H2 lub H3 w niestandardowych rozmiarach, np. 135x200, 80x160.

Rzeczywista długość i szerokość materaca może się różnić +/-2cm ze względu na pokrowiec.

Uwagi

Materac należy użytkować na odpowiednim stelażu z naszej oferty. Konkurencyjne stelaże mogą być gorszej jakości i nie spełniać swojej roli, a nawet uszkodzić materac. W takim przypadku reklamacja nie zostanie uwzględniona.

Twardość materaca jest odczuciem wysoce subiektywnym. Rekomendujemy udanie się do naszych salonów i przetestowanie materaca oraz jego twardości, co pozwoli na wybranie materaca spełniającego Wasze wymagania. Takiej możliwości nie daje zakup przez internet, a zwrot materaca ze względu na jego duże gabaryty może być problemowy.

Nietypowe rozmiary materacy

Opis

Rodzaj materaca
Lateksowy
Twardość materaca
H1 (miękki)
H2 (średni)
H3 (twardy)
Wysokość
25cm
Strefy
Jednostrefowy
Sposób pakowania
Nasze materace nie są rolowane do transportu
Niestandardowy wymiar
Tak
Dodatkowe cechy
antyalergiczny
do stelaży regulowanych
dwustronny
ekologiczny
zdejmowany pokrowiec
Dla kogo
Dla nastolatków
Dla par
Dla starszych

Opinie

Podobne produkty