Łóżko tapicerowane 80264

Rozmiar:
Tkanina:
1 256,00 zł

Pamiętaj o wyborze Tkaniny

Najniższa cena w Polsce

Czas wysyłki: 3-10dni


Nowoczesne łóżko tapicerowane 80264 o prostej i wąskiej ramie idealnie wpasuje się w przytulny klimat małej sypialni, choć w przestronnej przestrzeni wnętrza zwolennicy lekkich form dostrzegą urok tego minimalistycznego mebla. Konstrukcja panelowa z tapicerką z tkaniny meblowej, dostępna w różnych kolorach. Łóżko z zagłówkiem tworzy atrakcyjną i spójną całość. Pionowe przeszycia dodają dodatkowego charakteru zagłówkowi. Całość dopełniają srebrne nóżki. Oprócz standardowych rozmiarów łóżka dostępne są również w nietypowych szerokościach zagłówki, które mogą być obustronnie tapicerowane po konsultacji z naszymi ekspertami z salonu.

Dla uzyskania pełnego zadowolenia polecamy odpowiedni stelaż i materac z naszej oferty.

Wersje łóżka 80264

Bez pojemnika i stelaża - Łóżko nie posiada pojemnika oraz stelaża. Istnieje możliwość dokupienia odpowiedniego stelaża na naszej stronie. Istnieje możliwość demontażu listwy środkowej.

Wymiary łóżka 80264

Podane wymiary rzeczywiste produktów mogą się różnić o +/- 1 cm z uwagi na różnorodność materiałów obiciowych oraz specyfikę produktów. Zmiany zastrzeżone.

Głębokość osadzenia materaca

80264 - g = 11 cm, h = X cm

Głębokość osadzenia materaca wynosi g – h

X - wysokość wybranego modelu stelaża

Bez stelaża - Głębokość osadzenia materaca jest zależna od wysokości montażu listew bocznych oraz wysokości wybranego stelaża.

Nogi do łóżka 80264

W zestawie dołączone zostały srebrne plastikowe nogi o wysokości 12cm.

Konserwacja

W celu zapewnienia poprawnego działania, wydłużenia trwałości oraz komfortu użytkowania stelaży elektrycznych, łóżek i korpusów z ramą metalową lub z pojemnikiem na pościel, w którym zastosowane są siłowniki gazowe, wszystkie elementy ruchome mechanizmów podnoszenia należy konserwować środkiem smarnym nie rzadziej niż raz na kwartał.

Opis

Niestandardowy wymiar
Tak
Pojemnik
nie
Stelaż w cenie
nie
Sposób montażu
do samodzielnego montażu
Tkaniny

Opinie

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Podobne produkty