Łóżko tapicerowane 81238

Rozmiar:
Tkanina:
1 977,00 zł

Pamiętaj o wyborze Tkaniny

Najniższa cena w Polsce

Czas wysyłki: 3-10dni


Oryginalne łóżko tapicerowane 81238 w stylu retro o prostej konstrukcji z wąską tapicerowaną ramą łóżka i ciekawym zagłówkiem. Łóżko dla osób szukających niebanalnego rozwiązania. Świetnie sprawdzi się w przestronnych wnętrzach w stylu retro lub nowoczesnych. Łóżko jest tapicerowane tkaniną obiciową i jest dostępne w różnych kolorach. Nogi drewniane dostępne są w czterech kolorach: brązowym, czarnym, srebrnym i naturalnym. Oprócz standardowych rozmiarów łóżka dostępne są również w nietypowych długościach i szerokościach. Za dopłatą zagłówek może być tapicerowany z tyłu. Dla pełnej satysfakcji klienta zalecamy wybór odpowiedniego stelaża i materaca z naszej oferty.

Wersje łóżka 81238

Bez pojemnika i stelaża - Łóżko nie posiada pojemnika oraz stelaża. Istnieje możliwość dokupienia odpowiedniego stelaża na naszej stronie. Istnieje możliwość demontażu listwy środkowej.

Wymiary łóżka 81238

Podane wymiary rzeczywiste produktów mogą się różnić o +/- 1 cm z uwagi na różnorodność materiałów obiciowych oraz specyfikę produktów. Zmiany zastrzeżone.

Głębokość osadzenia materaca

Głębokość osadzenia materaca wynosi g – h

g = 8,4 cm, h = X cm

X - wysokość wybranego modelu stelaża

Bez stelaża - Głębokość osadzenia materaca jest zależna od wysokości wybranego stelaża.

Nogi do łóżka 81238

Łóżko tapicerowane 81238 posiada nogi narożnikowe w kolorze czarnym, brązowym, szarym, bezbarwnym (lakierowane) o wysokości 16cm. W trakcie składania zamówienia prosimy o wybór koloru i dopisanie informacji w uwagach.

Nogi czarne

Kolor czarny

Nogi brązowe

Kolor brązowy

Nogi szare

Kolor szary

Nogi szare

Kolor bezbarwny

Konserwacja

W celu zapewnienia poprawnego działania, wydłużenia trwałości oraz komfortu użytkowania stelaży elektrycznych, łóżek i korpusów z ramą metalową lub z pojemnikiem na pościel, w którym zastosowane są siłowniki gazowe, wszystkie elementy ruchome mechanizmów podnoszenia należy konserwować środkiem smarnym nie rzadziej niż raz na kwartał.

Opis

Niestandardowy wymiar
Tak
Pojemnik
nie
Stelaż w cenie
nie
Sposób montażu
do samodzielnego montażu
Tkaniny

Opinie

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Podobne produkty