Korpus TIX

Rozmiar:
Tkanina:
3 234,00 zł

Pamiętaj o wyborze Tkaniny

Najniższa cena w Polsce

Czas wysyłki: 3-10dni


Bardzo komfortowy model łóżka kontynentalnego TIX z wysokimi sprężynami zatapicerowanymi w solidnej podstawie. Korpus stanowić może samodzielne łóżko lub w połączeniu z dowolnym zagłówkiem z kolekcji Multisystem, tworzyć wyjątkowo elegancki mebel. Podstawa na podwójnych siłownikach stanowi jeden z najsolidniejszych korpusów Multisystem. Występuje w bogatej ofercie tkanin tapicerskich. Korpus wykonany i tapicerowany w całości. Dostępny tylko w wersji z pojemnikiem wykonanym z płyty meblowej. Istnieje możliwość wykonania łóżka w nietypowym rozmiarze. Korpus przystosowany do przykręcenia zagłówka, tył korpusu może różnić się od przodu.

Korpus sprzedawany jest bez zagłówka, nóg oraz materaca (należy zakupić oddzielnie). By uzyskać pełną satysfakcję zalecamy odpowiedni materac dostępny w naszej ofercie. Tylna część korpusu tapicerowana materiałem obiciowym, może różnić się od frontowej części łóżka, gdyż jest przystosowana do przykręcenia zagłówka. UWAGA: jeśli chcesz zamówić sam korpus i nie będziesz w przyszłości kupował i dokręcał zagłówka, możemy dla Ciebie wykonać wersję bez otworów pod zagłówek, znajdują się one w każdym korpusie w części od głowy. Napisz komentarz w trakcie składania zamówienia lub skontaktuj się z BOK 531200102.

Wersje korpusów

TIX - Korpus posiada pojemnik na pościel oraz stelaż. Od szerokości 120 cm korpus składa się z dwóch połączonych części. Materac należy kłaść na tapicerowanym stelażu ze sprężynami. Materac będzie równy z bokiem korpusu.

Pozostałe opcje

Bez nóg - Korpus bez nóg wyposażony jest w ślizgacze, które zabezpieczają mebel przed uszkodzeniem.

Nie ma możliwości montażu dodatkowych nóg.

Wymiary korpusu TIX

Szerokość korpusu jest równa szerokości zastosowanego materaca.

Korpus TIX można wykonać w nietypowych rozmiarach, w tym długości (od 190cm do 220cm) w odstępach co 10cm. Każda nietypowość wyceniana jest indywidualnie.

Podane wymiary rzeczywiste produktów mogą się różnić +/- 1 cm ze względu na różnorodność materiałów obiciowych oraz specyfikę produktów.

Głębokość osadzenia materaca

Głębokość osadzenia materaca wynosi 0 cm. Wynika to ze sposobu montażu ramy drewnianej w której osadzone są listwy stelaża.

Konserwacja

W celu zapewnienia poprawnego działania, wydłużenia trwałości oraz komfortu użytkowania stelaży elektrycznych, łóżek i korpusów z ramą metalową lub z pojemnikiem na pościel, w którym zastosowane są siłowniki gazowe, wszystkie elementy ruchome mechanizmów podnoszenia należy konserwować środkiem smarnym nie rzadziej niż raz na kwartał.

Opis

Niestandardowy wymiar
Tak
Pojemnik
tak
Dodatkowe cechy
bez zagłówka
łóżko modułowe
Stelaż w cenie
tak
Sposób montażu
do samodzielnego montażu
Tkaniny

Opinie

Podobne produkty