Zagłówek Z241

Szerokość:
Wysokość:
Wersja tapicerowania:
Tkanina:
596,00 zł

Pamiętaj o wyborze Tkaniny

Najniższa cena w Polsce

Czas wysyłki: 3-10dni


Prostej konstrukcji, gęsto przeszywany pionowo zagłówek Z241 bardzo dobrze komponuje się z każdym korpusem z serii Box Multisystem. Różnorodność tkanin obiciowych pozwala zaprojektować sypialnię według własnych upodobań i profesjonalnie zestawić wezgłowie z korpusem. Konstrukcja wykonana z płyty oklejonej pianką i owatą, a wszystko obite tkaniną meblową. Zagłówek ma wysokość około 121 cm i grubość około 6 cm. Występuje w kilku wariantach standardowych szerokości. Za dodatkową dopłatą istnieje możliwość zamówienia niższego zagłówka. Odpłatnie istnieje możliwość zmiany wymiarów zagłówka oraz otapicerowania go w tylnej części.

Zagłówek przystosowany jest do przymocowania korpusu z oferty M&K Foam Koło. Zagłówek stoi na podłodze, nie ma tapicerowanego tyłu, ale za dodatkową opłatą jest taka możliwość. Wysokość zagłówka liczona jest od podłogi. Zagłówek pasuje do korpusów marki M&K Foam Koło. Dla uzyskania pełnego zadowolenia polecamy korpus z naszej oferty.

Podane wymiary rzeczywiste produktów mogą się różnić +/- 1 cm ze względu na różnorodność materiałów obiciowych oraz specyfikę produktów.

Opis

Niestandardowy wymiar
Tak
Dodatkowe cechy
łóżko modułowe
Sposób montażu
do samodzielnego montażu
Wysokość zagłówka
122cm
Tkaniny

Opinie

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Podobne produkty