Twoje dostosowywanie:

Wybrano:

Rozmiar:
Wersja:
Tkanina:
2 187,00 zł

Pamiętaj o wyborze Tkaniny

Najniższa cena w Polsce

Czas wysyłki: 3-10dni


Wysoki solidny korpus TIK-W z tapicerowanym tkaniną antypoślizgową stelażem drewnianym. Można użytkować jako samodzielne łózko. Idealny do łączenia z elementami tapicerowanymi na ścianie lub podwieszanymi zagłówkami, podobnie jak z dowolnym zagłówkiem Multisystem. Występuje w bogatej ofercie tkanin tapicerskich. Korpus wykonany i tapicerowany w całości. Dostępny tylko w wersji z pojemnikiem. Istnieje możliwość wykonania łóżka w nietypowym rozmiarze. Korpus przystosowany do przykręcenia zagłówka, tył korpusu może różnić się od przodu.

Korpus sprzedawany jest bez zagłówka, nóg oraz materaca (należy zakupić oddzielnie). W przypadku wybrania wersji "na nogach" należy dodatkowo dokupić nogi. By uzyskać pełną satysfakcję zalecamy odpowiedni materac dostępny w naszej ofercie. Tylna część korpusu tapicerowana materiałem obiciowym, może różnić się od frontowej części łóżka, gdyż jest przystosowana do przykręcenia zagłówka. UWAGA: jeśli chcesz zamówić sam korpus i nie będziesz w przyszłości kupował i dokręcał zagłówka, możemy dla Ciebie wykonać wersję bez otworów pod zagłówek, znajdują się one w każdym korpusie w części od głowy. Napisz komentarz w trakcie składania zamówienia lub skontaktuj się z BOK 531200102.

Wersje korpusów

TIK-W - Korpus posiada pojemnik na pościel oraz stelaż. Od szerokości 120 cm korpus składa się z dwóch części. Stelaż bez względu na rozmiar jest w całości.

Pozostałe opcje

Bez nóg - Korpus bez nóg wyposażony jest w ślizgacze, które zabezpieczają mebel przed uszkodzeniem.

Na nogach - Wybierając opcję na nogach należy dokupić odpowiednią ilość nóg spośród dostępnych do tego modelu korpusu.

Wymiary korpusu TIK-W

Szerokość korpusu jest równa szerokości zastosowanego materaca.

Korpus TIK-w można wykonać w nietypowych rozmiarach, w tym o szerokości (od 120cm do 200cm) i długości (od 190cm do 220cm) w odstępach co 10cm. Każda nietypowość wyceniana jest indywidualnie.

Podane wymiary rzeczywiste produktów mogą się różnić +/- 1 cm ze względu na różnorodność materiałów obiciowych oraz specyfikę produktów.

Głębokość osadzenia materaca

Głębokość osadzenia materaca wynosi 0 cm. Wynika to ze sposobu montażu ramy drewnianej w której osadzone są listwy stelaża.

Nogi do korpusu TIK-W

Do korpusu TIK-W w wersji na nogach należy dokupić dedykowany zestaw nóg lub dowolne 4 szt. nóg Multisystem. Od szerokości 120 cm dodatkowo 4 szt nogi wewnętrznej.

Noga drewniana okrągła 8cm lub 12cm - Zobacz

Noga drewniana kwadratowa 8cm lub 12cm - Zobacz

Noga drewniana trapezowa 12cm - Zobacz

Noga plastikowa okrągła 8cm - Zobacz

Noga aluminiowa 8cm - Zobacz

Zestaw nóg narożnikowych 8cm - Zobacz

Konserwacja

W celu zapewnienia poprawnego działania, wydłużenia trwałości oraz komfortu użytkowania stelaży elektrycznych, łóżek i korpusów z ramą metalową lub z pojemnikiem na pościel, w którym zastosowane są siłowniki gazowe, wszystkie elementy ruchome mechanizmów podnoszenia należy konserwować środkiem smarnym nie rzadziej niż raz na kwartał.

Opis

Niestandardowy wymiar
Tak
Pojemnik
tak
Dodatkowe cechy
bez zagłówka
łóżko modułowe
Stelaż w cenie
tak
Sposób montażu
do samodzielnego montażu
Tkaniny

Opinie

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Podobne produkty