• Bestseller

Materac Estrella Visco

Rozmiar:
Pokrowiec:
810,00 zł

Najniższa cena w Polsce

Czas wysyłki: 2-5dni


Materac Estrella Visco Materac zbudowany ze sprężyn Punktoflex z wysokogatunkowego drutu, umieszczonych w pojedynczych kieszonkach. Takie rozwiązanie poprawia elastyczność i zwiększa punktowość materaca. Z jednej strony materaca znajduje się 4 cm warstwa pianki termoelastycznej, idealnie dopasowującej się pod wpływem temperatury do kształtu ciała, zapewniając tym samym wyjątkowy komfort snu. Z drugiej strony użyta została 3 cm warstwa wytrzymałej, nie odkształcającej się, elastycznej pianki poliuretanowej. Zastosowana obustronnie przekładka tapicerska doskonale izoluje,stabilizuje oraz zwiększa twardość i wytrzymałość materaca. Wykorzystanie zamka błyskawicznego, który umożliwia zdjęcie i wypranie pokrowca, znacząco ułatwia utrzymanie go w czystości. Pozbawiony możliwości zdjęcia jest pokrowiec typu lato-zima, posiadający od strony letniej owatę antyalergiczną, a od strony zimowej naturalną owczą wełnę.

Najważniejsze cechy materaca Estrella Visco

daje dobre podparcie dla kręgosłupa

sprężyny woreczkowe działają punktowo nie przenosząc drgań w inne rejony materaca

jest dwustronny, co zwiększa jego trwałość

zapewnia zróżnicowane odczucia w zależności od wybranej strony odpoczynku

pianka termoelastyczna zapewnia idealne, punktowe podparcie niwelując przy tym ucisk

przeznaczona jest dla osób, które lubią średnio twarde podłoża przy jednoczesnym zachowaniu odpowiedniej stabilizacji

materac wyprodukowano z materiałów posiadających certyfikaty OEKO-TEX oraz PZH - zapewniają one bezpieczeństwo użytkowników, ze szczególnym wskazaniem na alergików i astmatyków.

Producent nie sugeruje twardości. Z naszego długoletniego doświadczenia wynika, że materac mieści się w twardości H2.

Budowa materaca Estrella Visco

Sprężyna kieszeniowa wkład ze sprężyn woreczkowych o zwiększonej twardości , z wysokogatunkowego drutu, obłożony obustronnie przekładką tapicerską i pianką poliuretanową T35-25 mm o podwyższonej sprężystości. Materac posiada 230 sprężyn na m2.

Pianka poliuretanowa Zwiększona gęstość pianki poliuretanowej powoduje odpowiednią cyrkulację powietrza oraz zmniejsza ryzyko pochłaniania roztoczy, kurzu czy innych drobnoustrojów. Odpowiada również za prawidłową stabilizację podstawy materaca.

Pianka Visco Wierzchnią warstwę materaca Estrella Visco stanowi 4 cm warstw pianki termoelastycznej o gęstości 45kg/m3. Jest to pianka z efektem pamięci która reaguje na temperaturę oraz ciężar ciała użytkownika, świetnie niwelując newralgiczne punkty ucisku takie jak barki czy biodra.

Produkt składa się z wybranego wkładu materaca oraz wybranego pokrowca.

Rozmiary materaca Estrella Visco

Materac Estrella Visco występuje w standardowych rozmiarach 80x200, 90x200, 100x200, 120x200, 140x200, 160x200, 180x200, 200x200.

Wykonujemy także materac Estrella Visco w niestandardowych rozmiarach, np. 135x200, 80x160.

Rzeczywista długość i szerokość materaca może się różnić +/-2cm ze względu na pokrowiec.

Uwagi

Materac należy użytkować na odpowiednim stelażu z naszej oferty. Konkurencyjne stelaże mogą być gorszej jakości i nie spełniać swojej roli, a nawet uszkodzić materac. W takim przypadku reklamacja nie zostanie uwzględniona.

Twardość materaca jest odczuciem wysoce subiektywnym. Rekomendujemy udanie się do naszych salonów i przetestowanie materaca oraz jego twardości, co pozwoli na wybranie materaca spełniającego Wasze wymagania. Takiej możliwości nie daje zakup przez internet, a zwrot materaca ze względu na jego duże gabaryty może być problemowy.

Nietypowe rozmiary materacy

Opis

Rodzaj materaca
Sprężynowy
Twardość materaca
H2 (średni)
Wysokość
20cm
Strefy
Jednostrefowy
Sposób pakowania
Nasze materace nie są rolowane do transportu
Niestandardowy wymiar
Tak
Dodatkowe cechy
dwustronny
Dla kogo
Dla nastolatków
Dla par
Do spania na
boku
brzuchu
Kolekcja
Estrella
Sprężyna

Sprężyna kieszonkowa wykonana jest z wysokogatunkowego drutu umieszczonego w pojedynczej, tkaninowej kieszeni. Każda z nich niezależnie i bezgłośnie, jest elastyczna, amortyzuje ciało w spoczynku, podpiera je punktowo. W 1 m. kw. materaca mieści się ok. 255 sprężyn.

Przekładka tapicerska

Przekładka tapicerska jest wyrobem włókienniczym złożonym z mieszanki włókien naturalnych i syntetycznych. Stanowi warstwę izolującą, oddzielającą wkład piankowy od sprężynowego. Zwiększa i wydłuża wytrzymałość materaca.

Pianka Visco

Pianka termoelastyczna jest niezwykle plastyczna, pod wpływem temperatury ciała idealnie dopasowuje się do kształtu kręgosłupa pozwalając na jego ergonomiczne ułożenie. Doskonałe podparcie jest podstawą wysokiego komfortu snu.

pianka T35

Elastyczna pianka poliuretanowa powstaje w procesie swobodnego spieniania bez udziału freonu. Jest wytrzymała, nie odkształca się, swobodnie dopasowuje się do ciała. Zapewnia izolację termiczną. Pozwala na przepływ powietrza. Ma właściwości antyalergiczne.

gęstość

Gęstość pianki termoelastycznej w materacu Estrella Visco to ok 45kg/m3.

gęstość

Gęstość pianki poliuretanowej w materacu Estrella Visco to ok 35kg/m3.

lato/zima

Uniwersalny, dwustronny pokrowiec letnio-zimowy jest odpowiedni na każdą porę roku. Po stronie letniej pokryty jest antyalergiczną owatą, a po stronie zimowej naturalną owczą wełną. Należy zmieniać stronę materaca zgodnie z zaleceniami. Pokrowiec bez możliwości zdjęcia.

Zamek błyskawiczny

Zdejmowany pokrowiec z zamkiem błyskawicznym - z możliwością prania.

Wysokość materaca

Materac Estrella Visco ma wysokość około 20cm.

Produkcja Polska

Wyprodukowano w Polsce.

Pokrowiec Lato/Zima

Lato/Zima

Pokrowiec wykonany z materiału obiciowego (38 % poliester, 25% bawełna, 37% polipropylen) pikowanego z jednej strony antyalergiczną owatą 80 g/m2, a z drugiej strony naturalną owczą wełną 520 g/m2. Pikowany po stronie zimowej owczą wełną dla utrzymania optymalnej temperatury ciała, po stronie letniej bawełną zapewniającą zdrowy klimat snu oraz dobrze odprowadzającej wilgoć. Pokrowiec Lato Zima nie posiada zamka umożliwiającego zdjęcie pokrowca z materaca.

Szybka wysyłka

Błyskawicznie dostarczamy zamówione produkty.

Dostawa na terenie całego kraju

W sklepie internetowym mkfoamkolo.pl towary dostarczamy na terenie całego kraju.

Dostawa z fabryki

Materace, stelaże oraz łóżka produkujemy zgodnie z zamówieniem oraz wysyłamy bezpośrednio z fabryki.

Nie rolujemy materacy

Nigdy nie zwijamy materacy w rulon, dzięki temu unikamy uszkodzenia ich wewnętrznej struktury.

Opinie

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Podobne produkty