Materac Sonet

Rozmiar:
Pokrowiec:
Twardość:
1 056,00 zł

Najniższa cena w Polsce

Czas wysyłki: 1-3dni


Sonet H2/H3 to wysokiej jakości materac którego wkład stanowią bardzo elastyczne sprężyny 1000S wykonane z wysokogatunkowego drutu, z których każda pracuję niezależnie od siebie gwarantując najwyższej klasy, punktowe podparcie. Wkład sprężynowy obustronnie pokryty został gęstą pianką T25 o zwiększonej sprężystości która cechuję się wysoką trwałością i pozytywnie wpływa na odpowiednie podparcie ciała użytkownika. Pianka o zwiększonej sprężystości odpowiednio dopasuje się do krzywizn ciała niwelując ucisk na naczynia krwionośne. Materac występuje w dwóch twardościach H2 lub H3 do wyboru. Do wyboru w dwóch pokrowcach z serii Exclusive: Alergik i Silver Active.

Najważniejsze cechy materaca Sonet H2 lub H3

Antyalergiczne materiały z których został wykonany materac posiadają certyfikaty OEKO-TEX oraz PZH gwarantujące bezpieczeństwo użytkowników, szczególnie alergików i astmatyków materac Sonet H2/H3 dzięki swojej budowie zapewnia odpowiednie podparcie dla ciała użytkownika.

Materac z obu stron obłożony został dwu centymetrową warstwą pianki T25 o zwiększonej sprężystość która pozytywnie wpływa na jakość naszego snu oraz regeneracji.

Ze względu na zastosowanie sprężyn woreczkowych Sonet H2/H3 sprawdzi się jako materac dla osób starszych.

Pianka poliuretanowa, użyta w materacu Sonet H2/H3 produkowana jest z surowców atestowanych i certyfikowanych, nie posiada szkodliwych substancji oraz nie wywołuje alergii, dzięki czemu jest bezpieczna i higieniczna.

Gęstość pianki poliuretanowej użytej do produkcji materaca Sonet H2/H3 wynosi 25kg/m3.

Pianka poliuretanowa cechuje się niezwykłą elastycznością oraz odpornością na obciążenia zachowując swój pierwotny kształt przez dłuższy czas. Zapewnia komfortowe wsparcie i stabilne ułożenie ciała wspomagając regenerację w trakcie snu.

Twardość H2 rekomendowana jest dla osób o wadze do 80 kg. Natomiast twardość H3 zalecana jest osobom o wadze ponad 80 kg. Kwestię tę należy jednak rozpatrywać indywidualnie.

Odpowiednio dobrane pokrowce zapewniają optymalną cyrkulację powietrza oraz pomagają w szybszym odprowadzaniu wilgoci z materaca.

Materac o wysokości ok. 24cm.

Przekładka tapicerska zastosowana w materacu jest wyrobem włókienniczym złożonym z zestawienia włókien naturalnych i syntetycznych. Stanowi warstwę izolującą, oddzielającą wkład piankowy od sprężynowego, zwiększając tym samym wytrzymałość materaca.

W pokrowcach został użyty zamek błyskawiczny umożliwiający ich łatwe zdejmowanie i wypranie w temp. 60 stopni C.

Budowa materaca Sonet H2/H3

Warstwa pianki poliuretanowej T25 o zwiększonej elastyczności odpowiednio podpiera ciało regenerując zmęczone mięśnie. Struktura pianki umożliwia prawidłową wentylację całego materaca blokując gromadzenie się roztoczy, pleśni czy grzybów.

Sprężyny woreczkowe Multipocket 1000S o twardości H2 lub H3 umieszczone są w oddzielnych kieszonkach, działając niezależnie, poprawiając tym samym elastyczność materaca i nie przenosząc drgań na drugą stronę materaca. Sprężyna Multipocket zawarte w Materacu Sonet H2/H3 mają 18 cm wysokości i zapewniają odpowiednią cyrkulację powietrza.

Rozmiary materaca Sonet H2/H3

Materac Sonet występuje w standardowych rozmiarach 80x200, 90x200, 100x200, 120x200, 140x200, 160x200, 180x200, 200x200.

Wykonujemy także materace Sonet w niestandardowych rozmiarach, np. 135x200, 80x160.

Uwagi

Materac należy użytkować na odpowiednim stelażu z naszej oferty. Konkurencyjne stelaże mogą być gorszej jakości i nie spełniać swojej roli, a nawet uszkodzić materac. W takim przypadku reklamacja nie zostanie uwzględniona.

Twardość materaca jest odczuciem wysoce subiektywnym. Rekomendujemy udanie się do naszych salonów i przetestowanie materaca oraz jego twardości, co pozwoli na wybranie materaca spełniającego Wasze wymagania. Takiej możliwości nie daje zakup przez internet, a zwrot materaca ze względu na jego duże gabaryty może być problemowy.

Nietypowe rozmiary materacy

Opis

Rodzaj materaca
Sprężynowy
Twardość materaca
H2 (średni)
H3 (twardy)
Wysokość
24cm
Strefy
Jednostrefowy
Sposób pakowania
Nasze materace nie są rolowane do transportu
Niestandardowy wymiar
Tak
Dodatkowe cechy
dwustronny
zdejmowany pokrowiec
Dla kogo
Dla nastolatków
Dla par
Dla starszych
Do spania na
boku
brzuchu
Sprężyna 18cm

Osiemnasto centymetrowa sprężyna z wysokogatunkowego drutu, umieszczona w pojedynczej kieszeni, znacząco zwiększa elastyczność oraz punktowe podparcie kręgosłupa. Duża wysokość materaca sprzyja cyrkulacji powietrza. W 1 m. kw. materaca mieści się ok. 513 sprężyn

Przekładka tapicerska

Przekładka tapicerska jest wyrobem włókienniczym złożonym z mieszanki włókien naturalnych i syntetycznych. Stanowi warstwę izolującą, oddzielającą wkład piankowy od sprężynowego. Zwiększa i wydłuża wytrzymałość materaca.

Przekładka tapicerska

Elastyczna pianka poliuretanowa jest wytrzymała, nie odkształca się i swobodnie dopasowuje się do ciała. Zapewnia izolację termiczną. Pozwala na przepływ powietrza, dzięki czemu ma właściwości antyalergiczne.

gęstość

Gęstość pianki to ok 25kg/m3.

Zamek błyskawiczny

Zdejmowany pokrowiec z zamkiem błyskawicznym - z możliwością prania.

twardość

Klient decyduje o stopniu twardości materaca. W materacu o twardości H2 zastosowano sprężynę rekomendowaną dla użytkowników o wadze do 80 kg. W materacu o twardości H3 zastosowana została sprężyna optymalna dla użytkowników o wadze powyżej 80 kg.

Wysokość materaca

Materac Samos ma wysokość około 24cm.

Produkcja Polska

Wyprodukowano w Polsce.

Pokrowiec Alergik

Alergik

Pokrowiec wykonany jest z materiału o składzie: 80% bawełna, 20% poliester. Gramatura 178 g/m2. Zastosowanie zamka rozdzielczego umożliwia zdjęcie i wypranie pokrowca w temp. do 60°C, co stanowi gwarancję utrzymania odpowiedniej higieny spania. Pokrowiec pikowany antyalergiczną owatą 200 g/m2 . Pokrowiec jest delikatny w dotyku oraz posiada bardzo długą żywotność.

Pokrowiec Anti-Stress

Anti-stress

Pokrowiec wykonany jest z materiału o składzie: 35 % tencel – wiskoza wysokiej jakości, 57 % poliester, 8% elastan. Gramatura 450 g/m2. Zawiera jony srebra. Zastosowanie zamka rozdzielczego umożliwia zdjęcie i wypranie pokrowca w temp. do 60°C, co stanowi gwarancję utrzymania optymalnej higieny spania. W wybranych modelach materacy w pokrowcu stosuje się dodatkowo siatkę wentylacyjną, która zwiększa cyrkulację powietrza wewnątrz materaca. Pokrowiec jest miły w dotyku, posiada powłokę antystresową. Bardzo szybko odprowadza wilgoć. Ma doskonałe własności regulacji temperatury, zapobiega rozwojowi bakterii i roztoczy. Ponadto dzięki zastosowanym jonom srebra rozładowywane są nagromadzone ładunki elektrostatyczne.

Pokrowiec Silver Active

Silver Active

Pokrowiec wykonany jest z materiału o składzie: 35% wiskoza tencel, 65% poliester. Gramatura 280 g/m2. Zawiera jony srebra. Zastosowanie zamka rozdzielczego umożliwia zdjęcie i wypranie pokrowca w temp. do 60°C, co stanowi gwarancję utrzymania optymalnej higieny spania. Pokrowiec pikowany antyalergiczną owatą 300 g/m2. W wybranych modelach materacy w pokrowcu stosuje się dodatkowo siatkę wentylacyjną, która zwiększa cyrkulację powietrza wewnątrz materaca. Pokrowiec bardzo dobrze odprowadza wilgoć, co znacznie zwiększa komfort użytkowania materaca, a równomierna struktura włókna tworzy znikomą powierzchnię narażoną na kontakt z zanieczyszczeniami. Ponadto dzięki zastosowanym jonom srebra rozładowywane są nagromadzone ładunki elektrostatyczne.

Pokrowiec Silver Lux

Silver Lux

Skład surowcowy: 35 % wiskoza tencel, 58 % poliester, 7 % elastan. Pokrowiec Silver Lux niepikowany posiada zamek rozdzielczy umożliwiający zdjęcie i wypranie pokrowca w temp. do 60°C. Właściwości: znacznie lepsze odprowadzanie wilgoci niż tradycyjna bawełna, równomierna struktura włókna utrudnia brudzenie, a poprzez zastosowane jony srebra pokrowiec posiada własności antygrzybiczne i antybakteryjne.

Szybka wysyłka

Błyskawicznie dostarczamy zamówione produkty.

Dostawa na terenie całego kraju

W sklepie internetowym mkfoamkolo.pl towary dostarczamy na terenie całego kraju.

Dostawa z fabryki

Materace, stelaże oraz łóżka produkujemy zgodnie z zamówieniem oraz wysyłamy bezpośrednio z fabryki.

Nie rolujemy materacy

Nigdy nie zwijamy materacy w rulon, dzięki temu unikamy uszkodzenia ich wewnętrznej struktury.

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Podobne produkty