Materac Orchila EXC M

Rozmiar:
Pokrowiec:
Wysokość:
567,00 zł

Najniższa cena w Polsce

Czas wysyłki: 2-5dni


Materac nawierzchniowy z pianki lateksoidalnej ORCHILLA M EXC M&K foam Koło Materac nawierzchniowy M EXC został wykonany z pianki LXI, inaczej nazywanej pianką lateksoidalną, o wysokiej gęstości ok. 80kg/m3. Pianka LXI to innowacyjne połączenie właściwości pianki oraz lateksu. Dzięki charakterystycznej porowatej strukturze jest niezwykle miękka i otulająca. Nakładka precyzyjnie dopasowuje się do budowy anatomicznej człowieka, zapewniając optymalne podparcie kręgosłupa. Materac nawierzchniowy M EXC występuje w trzech różnych wysokościach do wyboru: 4cm, 6cm oraz 8cm co pozwala na dostosowanie go dokładnie do naszych potrzeb. Nakładka ta będzie świetnym rozwiązaniem, aby zwiększyć komfort oraz jakość naszego snu. W materacu nawierzchniowym zastosowano pokrowiec z zamkiem, co umożliwia zachowanie wysokiego poziomu higieny. Może zostać zastosowana jako zmiękczenie, bądź utwardzenie obecnego materaca, wyrównanie powierzchni łóżka, pod namiot lub na narożnik.

Najważniejsze cechy materaca nawierzchniowego z pianki lateksoidalnej M EXC

materac wykonany z pianki lateksoidalnej, która szybko i precyzyjnie dostosowuje się do sylwetki

pianka leteksoidalna jest niezwykle przewiewna dzięki otwartokomórkowej strukturze

możliwość wykonania w każdym rozmiarze, również niestandardowym

jest dwustronny, co zwiększa jego trwałość

materac w trzech wysokościach do wyboru: 4cm, 6cm oraz 8cm.

wypełnienie przyjazne alergikom

pokrowce na materac można prać

 twardość materac jest odczuciem wysoce subiektywnym, producent nie sugeruje twardości, z naszego doświadczenia wynika, że jest to twardość H2

materac wyprodukowano z materiałów posiadających certyfikaty OEKO-TEX oraz PZH - zapewniają one bezpieczeństwo użytkowników, ze szczególnym wskazaniem na alergików i astmatyków.

Budowa materaca nawierzchniowego z pianki lateksoidalnej H2 M EXC

Pianka lateksoidalna LXI Posiada spójną, otwartokomórkową strukturę, która zapewnia wysoką cyrkulację powietrza wewnątrz materaca. Dzięki temu materace z pianki lateksoidalnej pozostają przyjemnie chłodne podczas snu. Produkt składa się z wybranego wkładu materaca oraz wybranego pokrowca.

Rozmiary materaca nawierzchniowego z pianki lateksoidalnej H2 M EXC

Materac występuje w standardowych rozmiarach 80x200, 90x200, 100x200, 120x200, 140x200, 160x200, 180x200, 200x200.

Wykonujemy także materac w niestandardowych rozmiarach, np. 135x200, 80x160. Rzeczywista długość i szerokość materaca może się różnić +/-2cm ze względu na pokrowiec.

Uwagi

Materac należy użytkować na odpowiednim stelażu z naszej oferty. Konkurencyjne stelaże mogą być gorszej jakości i nie spełniać swojej roli, a nawet uszkodzić materac. W takim przypadku reklamacja nie zostanie uwzględniona.

Twardość materaca jest odczuciem wysoce subiektywnym. Rekomendujemy udanie się do naszych salonów i przetestowanie materaca oraz jego twardości, co pozwoli na wybranie materaca spełniającego Wasze wymagania. Takiej możliwości nie daje zakup przez internet, a zwrot materaca ze względu na jego duże gabaryty może być problemowy.

Nietypowe rozmiary materacy

Opis

Rodzaj materaca
Piankowy
Twardość materaca
H2 (średni)
Wysokość
4cm
6cm
8cm
Sposób pakowania
Nasze materace nie są rolowane do transportu
Niestandardowy wymiar
Tak
Dodatkowe cechy
antyalergiczny
do stelaży regulowanych
dwustronny
zdejmowany pokrowiec
Dla kogo
Dla nastolatków
Dla par
Dla starszych
Przeznaczenie
do łóżek kontynentalnych
na narożnik
polepszenie komfortu
zmiękczenie podłoża
zwiększenie higieniczności
Pianka LXI

Pianka lateksoidalna - struktura o dużej gęstości. Zapewnia bardzo dobre podparcie i wysoki komfort snu. Ze względu na właściwości antygrzybicze, antyroztoczowe i antybakteryjne polecany dla osób ze skłonnością do alergii. Cechuje się długą żywotnością.

gęstość

Gęstość pianki LXI w materacu nawierzchniowym Orchila M to ok 80kg/m3.

Pokrowiec

Pokrowiec niepikowany zawiera włókno Elastan, powodujące doskonałą elastyczność. W celu utrzymania higieny, istnieje możliwość zdjęcia pokrowca i wyprania go w temperaturze do 60 st. C.

Zamek błyskawiczny

Zdejmowany pokrowiec z zamkiem błyskawicznym - z możliwością prania.

Wysokość materaca

Materac nawierzchniowy występuje w wysokości 4, 6 lub 8cm.

Produkcja Polska

Wyprodukowano w Polsce.

Opinie

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Podobne produkty