Filtruj według

Cena

Cena

+ -
  • 478,00 zł - 2 358,00 zł

Zagłówki

Szukasz dobrej jakości zagłówka do swojego łóżka tapicerowanego, drewnianego czy łóżek z płyty? Nasz sklep oferuje bogaty wybór zagłówków do różnych typów i rodzajów łóżek. Dobry zagłówek to obowiązkowe wyposażenie do klasycznych i nowoczesnych łóżek.

Aktywne filtry

Zagłówek daje szansę na to, aby nadać łóżku indywidualny charakter i niepowtarzalny wygląd. Oczywiście można kupić łóżko w całości, ale jeśli lubisz samodzielnie urządzać sypialnię, to zdecydowanie lepiej jest kupić poszczególne elementy konstrukcji łóżka osobno. Zagłówek to też bardzo reprezentacyjny element łóżka, który jako pierwszy rzuca się w oczy po wejściu do sypialni. Dlatego warto wybrać taki zagłówek, który będzie pasował nie tylko do samego łóżka, ale także do stylu sypialni.

Zagłówki muszą być też wytrzymałe, zwłaszcza jeśli zdarza nam się siadać na łóżku. To bardzo wygodne rozwiązanie, bo można przed pójściem spać usiąść na łóżku i poczytać książkę, ulubione czasopismo albo obejrzeć film. Zagłówek pozwala usiąść wygodnie na łóżku, co może być sprytnym rozwiązaniem, gdy w sypialni brakuje miejsca na postawienie fotela. Zagłówki przeznaczone do łóżek z płyty wykonane są z metalu lub z połączenia metalu i drewna.