Korpus KBS, KBS-RM, KBS-RMT

Rozmiar:
Pojemnik:
Stelaż:
Tkanina:
1 370,00 zł

Pamiętaj o wyborze Tkaniny

Najniższa cena w Polsce

Czas wysyłki: 3-10dni


Korpus tapicerowany KBS, KBS-RM, KBS-RMT z kolekcji Multisystem charakteryzuje się szerokimi, masywnymi bokami ozdobionymi pionowymi przeszyciami. Solidna podstawa o prostych bokach jest dostosowana do montażu dowolnego z zagłówków Multisystem. Bogata kolekcja tkanin tapicerskich pozwoli skomponować łózko idealnie do Twojej sypialni. Dostępne w wersji z pojemnikiem lub bez. Korpus standardowo wyposażony w dwie dedykowane nogi. Istnieje możliwość wykonania łóżka w nietypowym rozmiarze. Korpus przystosowany do przykręcenia zagłówka, tył korpusu może różnić się od przodu.

Korpus sprzedawany jest bez zagłówka oraz materaca (należy zakupić oddzielnie). W przypadku wybrania wersji bez pojemnika KBS należy dokupić również stelaż. By uzyskać pełną satysfakcję zalecamy odpowiedni materac dostępny w naszej ofercie. Tylna część korpusu tapicerowana materiałem obiciowym, może różnić się od frontowej części łóżka, gdyż jest przystosowana do przykręcenia zagłówka. UWAGA: jeśli chcesz zamówić sam korpus i nie będziesz w przyszłości kupował i dokręcał zagłówka, możemy dla Ciebie wykonać wersję bez otworów pod zagłówek, znajdują się one w każdym korpusie w części od głowy. Napisz komentarz w trakcie składania zamówienia lub skontaktuj się z BOK 531200102.

Wersje korpusów

KBS - Korpus nie posiada pojemnika na pościel oraz stelaża. Istnieje możliwość dokupienia odpowiedniego stelaża na naszej stronie. Istnieje możliwość demontażu listwy środkowej.

KBS-RM - Korpus posiada pojemnik na pościel oraz 28 listwowy stelaż Duoflex na ramie metalowej z brzozowymi listwami giętymi.

KBS-RMT - Korpus posiada pojemnik na pościel oraz 42 listwowy stelaż Trioflex na ramie metalowej z bukowymi listwami giętymi.

Pozostałe opcje

Na nogach - Korpus wyposażony jest w dedykowane plastikowe srebrne nogi. Można dokupić odpowiednie do tego modelu korpusu 2 szt nogi drewnianej.

Nie występuje wersja bez nóg.

Wymiary korpusów KBS, KBS-RM, KBS-RMT

Szerokość korpusu jest większa o około 18 cm od rozmiaru materaca.

Korpusy KBS, KBS-RM, KBS-RMT można wykonać w nietypowych rozmiarach, w tym długości (od 190cm do 220cm) w odstępach co 10cm. Każda nietypowość wyceniana jest indywidualnie.

Podane wymiary rzeczywiste produktów mogą się różnić +/- 1 cm ze względu na różnorodność materiałów obiciowych oraz specyfikę produktów.

Wymiary korpusu KBS

Wymiary korpusu KBS-RM

Wymiary korpusu KBS-RMT

Głębokość osadzenia materaca

Głębokość osadzenia materaca wynosi g – h

g = 14,5 cm lub g = 21,5 cm, h = X cm

X - wysokość wybranego modelu stelaża

KBS - Głębokość osadzenia materaca jest zależna od wysokości montażu listew bocznych oraz wysokości wybranego stelaża.

KBS-RM - Głębokość osadzenia materaca wynosi 10 cm.

KBS-RMT - Głębokość osadzenia materaca wynosi 7,5 cm.

Nogi do korpusu KBS, KBS-RM, KBS-RMT

Do korpusu można dokupić odpowiednie do tego modelu 2 szt nogi drewnianej.

Noga drewniana prosta - Zobacz

Konserwacja

W celu zapewnienia poprawnego działania, wydłużenia trwałości oraz komfortu użytkowania stelaży elektrycznych, łóżek i korpusów z ramą metalową lub z pojemnikiem na pościel, w którym zastosowane są siłowniki gazowe, wszystkie elementy ruchome mechanizmów podnoszenia należy konserwować środkiem smarnym nie rzadziej niż raz na kwartał.

Opis

Niestandardowy wymiar
Tak
Pojemnik
nie
tak
Dodatkowe cechy
bez zagłówka
łóżko modułowe
Stelaż w cenie
nie
tak
Sposób montażu
do samodzielnego montażu
Tkaniny

Opinie

Podobne produkty